w
googluj
pl

Monitor Aukcji 8.00.59


Monitor Aukcji to znakomita propozycja polskiego producenta dla wszystkich fanów wyszukiwania okazji na portalach aukcyjnych. Program opiera swoje działanie na automatycznym sprawdzaniu portalu allegro.pl (w płatnej wersji również olx.pl oraz eBay) pod kątem produktu, którego parametry wprowadziliśmy w formularzu. Gdy tylko aukcja spełniająca nasze oczekiwania pojawi się na portalu, zostaniemy powiadomieni odpowiednim komunikatem, dzięki czemu w kilka chwil będziemy mogli dokonać interesującego nas zakupu.

Obsługa programu jest wyjątkowo prosta, dzięki zamknięciu całego procesu dodawania nowego wyszukiwania do jednego okna kreatora. W darmowej wersji użytkownik musi ograniczyć się do podania wyszukiwanej frazy, np. "kuchenka mikrofalowa" lub "odtwarzacz MP3 Apple", aby na jej bazie aplikacja przeszukała tytuły ogłoszeń (możliwe jest także przeglądanie samej treści aukcji). Kolejnym niezbędnym parametrem jest dział, w którym ma odbywać się wyszukiwanie (konieczne jest podanie numeru odpowiedniego działu według konwencji allegro.pl; program odsyła do odpowiedniej listy, z której możemy odczytać wymagany numer). Po uzupełnieniu wszystkich danych, nowe wyszukiwanie zostanie dodane do listy. Od tej pory, kiedy na portalu aukcyjnym pojawią się ogłoszenia spełniające nasze wymagania, zostaniemy o tym odpowiednio poinformowani przez program.

Wygodnym rozwiązaniem są wbudowane w program odnośniki, które przy pomocy jednego naciśnięcia mogą odesłać nas do dodatkowych informacji o wyszukiwanym produkcie w porównywarce cen ceneo.pl, skapiec.pl lub bezpośrednio w wyszukiwarce Google.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu umożliwia sprawdzanie ofert najczęściej co 15 minut. Producent umożliwia wykupienie abonamentu w jednym z dwóch planów; każdy z nich odblokowuje dodatkowe możliwości związane z wyszukiwaniem, wyświetlaniem oraz częstotliwością odświeżania. Najdroższa opcja oferuje m.in. obsługę portalu olx.pl (dawniej tablica.pl) oraz pozwala monitorować aukcje na bieżąco.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (24 głosów)

Strefa Download programu
Monitor AukcjiMonitor Aukcji 8.00.59
Wersja stabilna
2.31 MB | 2023-11-21

Ilość pobrań: 1945 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (4)
Monitor Aukcji
avatararrow
~joshep | 2017.06.01 02:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Totalne badziewie, w wersji LITE nie wyszukuje na allegro nic ale udaje że coś robi, dalej nie sprawdzałem ale można założyć że wersja płatna to ściema . Ściągnijcie sobie Auctionfinder to przynajmniej działa. Najlepsze opcje tego programu do Zakończ prace i deinstalator działają poprawnie.
Monitor Aukcji 5.68
avatararrow
tele02 | 2015.12.21 23:22
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@~usernik | 2015.11.10 13:51
NIE ŚCIEMNIAJ ! - ta wersja jest "do D...PY"

ALLEGRO i OLX - zyska obsługę dopiero po wykupieniu
lub nielegalnym "crack" programu.
Monitor Aukcji 4.99
avatararrow
~usernik | 2015.11.10 13:51
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
działa sprawnie, i z allegro i olx
Monitor Aukcji 4.95
avatararrow
tele02 | 2014.08.26 15:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zapowiada się ciekawie, ale zobaczymy jak będzie w praktyce?1.
Sprawdzę > funkcjonalność i stabilność, później ocenię.

pozdrawiam ...
Monitor Aukcji 4.61