w
googluj

Desura Build 100.64


Desura to oficjalne oprogramowanie wydane przez serwis internetowy o tej samej nazwie, które przeznaczone jest do zarządzania swoją kolekcją gier oraz modów, dostępnych na serwerach producenta. Stanowi podobne rozwiązanie do szerzej znanego programu Steam; również oferuje opcje społecznościowe, dzięki czemu mamy możliwość interakcji z innymi graczami oraz zdobywanie o nich informacji. Dodatkiem jest tutaj również osobny dział dedykowany deweloperom.

Po uruchomieniu programu mamy do wyboru dwa tryby pracy - offline, który bazuje jedynie na posiadanych już na komputerze tytułach kupionych za pośrednictwem strony internetowej desura.com oraz dużo bardziej funkcjonalny; online, w którym zaznamy możliwości kupowania nowych gier bezpośrednio przez aplikację oraz wszystkich przywilejów związanych z interakcją z pozostałymi użytkownikami. Tryb online wymaga zalogowania, którego dane mogą być na przyszłość pamiętane i automatycznie wprowadzane przy starcie programu. W trybie tym po włączeniu programu naszym oczom ukaże się aktualna oferta sklepu, którą możemy przyglądać sortując jej pozycje według wielu kategorii, z których najwygodniejszy okaże się zapewne podział gier według ich gatunku lub atrakcyjności aktualnych ofert cenowych. Do pozostałych modułów (społecznościowych czy deweloperskich), dostaniemy się klikając karty ułożone wzdłuż górnej poziomej krawędzi okna programu.

W programie znajdziemy także kilka przydatnych ustawień. Choć ich ilość nie jest szczególnie duża, zostały pogrupowane według kategorii, by jeszcze bardziej ułatwić użytkownikowi nawigację.

Uwaga!
Po zainstalowaniu programu, pobieranych jest dodatkowe kilkadziesiąt megabajtów danych.

Wymagania!
Aby w pełni wykorzystać możliwości serwisu, konieczne jest stworzenie darmowego konta użytkownika (można w tym celu wykorzystać dane logowania ze Steama, Facebooka, Twittera lub konta Google).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
DesuraDesura Build 100.64
Wersja stabilna
39.85 MB | 2015-03-18

Ilość pobrań: 210 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Desura