w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 523
Wszystkich postów: 946581
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni
pl

WinScan2PDF 8.88


Skanując dokumenty chcemy zazwyczaj, by docelowo zostały one zapisane w formacie PDF. Niestety, nie wszyscy producenci skanerów dostosowują swoje firmware do tego formatu, a na zakup oprogramowania Adobe Acrobat, obsługującego skanowanie do PDF, nie każdy może sobie pozwolić. WinScan to bezpłatny, bardzo niewielki, a przy tym przenośny program, służący do skanowania dokumentów i zapisywania ich w pamięci komputera jako pliku PDF.

Po wypakowaniu aplikacji z archiwum i uruchomieniu jej, wita nas główne okno programu. Z jego poziomu możemy błyskawicznie wybrać źródło (tj. podłączony do naszego komputera skaner) i rozpocząć proces skanowania znajdujących się w nim dokumentów do pliku PDF. Jeśli zamierzamy zeskanować więcej niż jedną stronę, musimy poinformować o tym program, zaznaczając odpowiednie okienko. Dostępny stanie się wówczas podgląd skanowanych materiałów.

Po przeniesieniu zawartości nośnika papierowego do wybranej lokacji w pamięci komputera, tymczasowe skanu utworzone podczas pracy programu możemy zachować, np. jako kopię zapasową naszych dokumentów (opcja ta jest dostępna pod znakiem # w prawym dolnym rogu).

Aplikacją WinScan2PDF powinniśmy się zainteresować, jeśli proces przerabiania skanów do formatu PDF zajmuje nam za dużo czasu i wymaga za wiele uwagi. Testowany program sprawi, że zapomnimy o tego typu problemach.

Uwaga!
By korzystać z programu w polskiej wersji językowej, należy użyć przycisku "#LNG" w dolnej części interfejsu aplikacji, a następnie wybrać język polski z rozwiniętej listy."

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (21 głosów)

Strefa Download programu
WinScan2PDFWinScan2PDF 8.88
Wersja stabilna
0.18 MB | 2024-06-21

Ilość pobrań: 11498 | W tym miesiącu: 41 | W poprzednim miesiącu: 49

Komentarze (0)
WinScan2PDF