w
googluj

PDF Page Delete 3.0.0


PDF Page Delete to niewielki, ale bardzo skuteczny program do usuwania stron z plików PDF. Format ten jest jednym z najczęściej wykorzystywanych w rozmaitych zastosowaniach związanych z wyświetlaniem faktur, umów, formularzy czy prezentacji. Czasami jednak zdarzają się sytuacje, w których chcielibyśmy dostosować zawartość dokumentu do własnych potrzeb. Z pomocą przyjdzie nam właśnie PDF Page Delete, dzięki któremu w szybki sposób pozbędziemy się niepotrzebnych lub zduplikowanych stron.

Aplikacja posiada bardzo prosty interfejs użytkownika - przypadnie on do gustu początkującym odbiorcom. Na początku pracy z programem musimy oczywiście wczytać plik PDF, który chcielibyśmy zmodyfikować. Możemy to zrobić na dwa, dosyć standardowe sposoby - przeciągnąć dokument na okno lub odszukać go w polu wyboru. Po chwili zostanie wyświetlona lista stron oraz podgląd zawartości z kilkoma przydatnymi opcjami (m.in. skalowanie i obracanie widoku). Aby usunąć zbędne strony, wystarczy zaznaczyć je na liście (przytrzymanie klawisza Ctrl pozwala na wyselekcjonowanie kilku za jednym razem), a następnie nacisnąć na "Delete Selected". Za pomocą przycisku "Save" zapisujemy zmiany na dysku. Warto nadmienić, że zmodyfikowany plik zostanie zapisany w katalogu, w którym znajduje się oryginalny dokument, będzie jednak posiadał inną nazwę. Gwarantuje to możliwość odzyskania pełnego pliku PDF w razie jakiejkolwiek pomyłki.

PDF Page Delete jest produktem dostępnym na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być z powodzeniem wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
PDF Page DeletePDF Page Delete 3.0.0
Wersja stabilna
4.16 MB | 2018-12-13

Ilość pobrań: 353 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
PDF Page Delete
avatararrow
jankos1 | 2017.09.15 11:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program nie jest freeware, to jest wersja demonstracyjna. Na środku każdej strony, trzykrotnie umieszcza czerwonymi literami napis "PDF page delete - Unregistred".
PDF Page Delete 2.2.3
avatararrow
~sodoma | 2013.10.24 11:44
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program ascetyczny ale działa świetnie.
PDF Page Delete 1.1