w
googluj
pl

STP 1.50


STP - bardzo prosty w swojej formie program, który pozwala na tworzenie dokumentów PDF z zaimportowanych plików graficznych lub bezpośrednio z podłączonego do komputera skanera. Oferuje przy tym bardzo podstawowe możliwości edycji kolejnych stron (obrót, zmiana rozmiaru oraz przycięcie) przy obsłudze pięciu formatów dla plików wejściowych: *.jpg, *.png, *gif, *.bmp oraz *.wmf.

Do zalet programu należy zaliczyć szybkość jego działania oraz prostotę, co przekłada się na intuicyjną obsługę, która dodatkowo ułatwiona jest przez polski, choć nie do końca idealnie przetłumaczony interfejs. Aby stworzyć nowy dokument PDF z plików graficznych, należy skorzystać z narzędzia przeznaczonego do importu grafik do programu. Możliwe jest zaznaczenie kilku pozycji jednocześnie, co znacznie przyśpiesza ten proces.

Wgrane do programu zdjęcia można przeglądać w jego lewej części oraz stosować edycję bardzo podstawowych ich ustawień. Możliwy jest płynny lub skokowy obrót, a także przycinanie zdjęcia do wykorzystania tylko jego fragmentu oraz zmniejszanie całości poprzez redukcję rozdzielczości grafiki. Kontroli użytkownika podlega także ogólna jakość zdjęć, która ustawiana jest czytelnym suwakiem. Tak przygotowane zdjęcia mogą już zostać wyeksportowane do pliku PDF, który zapisywany jest w folderze z aplikacją.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
STPSTP 1.50
Wersja stabilna
0.28 MB | 2014-03-26

Ilość pobrań: 454 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
STP
avatararrow
~Wiesław | 2017.06.27 11:22
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dlaczego przy próbie pobrania programu przenosi mnie na białoruską stronę - portal TUT?
STP 1.50