w
googluj

Weeny Free PDF Extractor 1.1


Weeny Free PDF Extractor to darmowy, bardzo prosty program, służący wydobywaniu zawartości z plików PDF. Aplikacja rozpoznaje tekst, zdjęcia, czcionki oraz inną osadzoną zawartość w dokumentach PDF i zapisuje je automatycznie jako osobne pliki. Jest przy tym bardzo wydajna i pozwala na jednoczesną obsługę nie tylko jednego, ale dużej ilości dokumentów.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki intuicyjnemu interfejsowi, którego funkcje zostały przedstawione w formie dużych przycisków na nierozwijalnej wstążce. Dzięki temu łatwo można zlokalizować odpowiednią funkcję w programie; również dzięki czytelnym ikonom. Aby wykorzystać potencjał programu, wystarczy wskazać aplikacji pliki PDF, których analizą pod kątem zawartości chcemy się zająć. Za jednym razem możemy zaznaczyć kilka dokumentów należących do tego samego katalogu na dysku, ale przed przystąpieniem do analizy możemy kolejkę wzbogacić również o PDFy z innych folderów komputera.

Cały proces wydobywania zawartości, w przypadku kilku dokumentów, trwa dosłownie kilka sekund (choć oczywiście jego czas będzie wymiernie rósł w zależności od ilości mediów w plikach oraz liczności kolejki w programie). Stworzone pliki multimedialne i tekstowe zapisywane są automatycznie we wskazanej wcześniej ścieżce, która po ukończonej pracy programu, jest automatycznie otwierana w eksploratorze systemowym, by przyśpieszyć dostęp do stworzonych plików.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free PDF ExtractorWeeny Free PDF Extractor 1.1
Wersja stabilna
1.98 MB | 2014-05-14

Ilość pobrań: 441 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Weeny Free PDF Extractor