w
googluj

Soda PDF 10.2.14.1211


Soda PDF to rozbudowany pakiet oprogramowania do obsługi plików PDF, który pochwalić się może licznymi funkcjami związanymi zarówno z odczytem, tworzeniem, edycją, jak również konwersją tego typu dokumentów. Jest zaawansowaną propozycją, która pozwoli w praktycznie każdym zakresie odpowiednio zarządzać PDFami, na wielu płaszczyznach dużo lepiej, niż pozwalają na to rozwiązania konkurencyjne. Program pozytywnie wyróżnia się również wyglądem interfejsu, który jest jednocześnie minimalistyczny oraz odpowiednio atrakcyjny, dzięki animacjom i ciekawym przejściom. Efekt taki uzyskano dzięki połączeniu funkcjonalności wstążki z narzędziami oraz dodatkowych, ciekawych pasków pionowych, które wyświetlają się po prawej i lewej stronie dokumentu.

Wszystkie główne funkcje programu zostały podzielone na kolejne zakładki wstążki. Pozwala to bardzo szybko kliknąć w odpowiedni element, by znaleźć poszukiwane przez nas narzędzia. Wśród dostępnych możliwości, ciekawszą jest funkcja rozpoznawania tekstu w kilku językach (brakuje niestety polskiego) oraz zestaw modułów, dzięki którym możliwe jest dalsze rozszerzanie możliwości pakietu. Pozwala to zintegrować aplikację między innymi z programami wchodzącymi w skład pakietu biurowego Microsoft Office. Kolejnym wartym uwagi rozwiązaniem jest integracja programu z obsługą Dropboxa, dysku OneDrive oraz chmury producenta Soda PDF, dzięki czemu możliwe jest otwieranie dokumentów bezpośrednio z tych lokalizacji.

Na koniec warto wspomnieć o sekcji pomocy, która została wręcz wzorowo dopracowana. Dostępna jest co prawda jedynie w trybie online, ale składa się z bardzo ciekawych elementów, które szybko pozwalają zapoznać się z obsługą programu i zacząć efektywnie wykorzystywać jego funkcje.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania. Możliwe jest dalsze korzystanie z darmowej wersji programu, po uzyskaniu klucza licencyjnego na stronie producenta (konieczna jest rejestracja użytkownika).

Wymagania!
Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Soda PDFSoda PDF 10.2.14.1211
Wersja stabilna
12.4 MB | 2018-10-31

Ilość pobrań: 710 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Soda PDF
avatararrow
~Soda nieoczyszczona | 2017.01.09 15:16
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Beznadziejny program . Zakupiłem i odinstalowałem
Soda PDF 9.0.30.30928