w
googluj

Pdf To DjVu GUI 2.5


Pdf To DjVu GUI - niewielki program do łatwego konwertowania popularnych plików PDF na nieco mniej rozpowszechniony format DjVu, który powstał głównie z myślą o jak najlepszym oddaniu jakości tekstu, przy zachowaniu możliwie niewielkiego rozmiaru pliku. Dzięki opisywanej aplikacji, w kilka sekund będziemy w stanie stworzyć własną kolekcję takich dokumentów, konwertując PDF-y z wykorzystaniem kilku dostępnych opcji.

Interfejs aplikacji nie jest szczytem nowoczesności, ale jest czytelny, a dzięki dość ciasnemu upakowaniu wszystkich funkcji, całe okienko jest raczej małe, co ułatwia przenoszenie go na pulpicie w przypadku korzystania z kilku programów jednocześnie. Aby po uruchomieniu przekonwertować pliki, należy je w pierwszej kolejności zaimportować na listę oczekujących - proces ten przebiega z wykorzystaniem klasycznego eksploratora plików i umożliwia jednoczesny wybór kilku pozycji. Niestety metoda „przeciągnij i upuść”, która mogłaby ułatwić proces wyboru plików wejściowych, nie jest obsługiwana.

Kiedy pliki są już gotowe na liście, pozostaje nam wybór ustawień. Mamy tu do dyspozycji przede wszystkim kontrolę rozdzielczości (co w głównej mierze przekłada się na czas, który będzie musiał zostać poświęcony na konwersję) oraz kilka opcji związanych z zawartością samego dokumentu. Możemy na przykład podczas konwersji pozbyć się z dokumentu tekstu, bądź metadanych. Ostatnim ustawieniem jest wybór zakresu stron, które poddamy konwersji. To szczególnie przydatne wówczas, gdy interesuje nas jedynie fragment bardzo długiego dokumentu; korzyścią w tym przypadku jest przede wszystkim zysk na czasie podczas konwersji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Pdf To DjVu GUIPdf To DjVu GUI 2.5
Wersja stabilna
6.19 MB | 2015-08-07

Ilość pobrań: 840 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 42

Komentarze (0)
Pdf To DjVu GUI