w
googluj

Able2Extract PDF Converter 12.0.4


Able2Extract PDF Converter to pakiet oprogramowania służącego do konwersji plików PDF między innymi na dokumenty Worda, Excela, PowerPointa (jak również odpowiedników pakietu OpenOffice), Publishera oraz AutoCADa. Umożliwia odpowiednie przerobienie treści dokumentu w taki sposób, by format wynikowy zawierał wszystkie informacje, które znajdowały się w oryginale, bez utraty niezbędnych danych. Pozwoli to jak najlepiej odzwierciedlić treść PDFa w formacie, do którego chcemy dokonać konwersji (w większości przypadków będą to zapewne formaty pakietu biurowego Microsoft Office).

Program jest intuicyjny w obsłudze, co zawdzięcza głównie świetnie rozplanowanemu interfejsowi. Łączy on w sobie wygodną wstążkę z narzędziami, kolumnę z dodatkowymi opcjami z lewej strony ekranu (pozwalającą na przykład na podgląd miniatur dokumentu) oraz czytelne główne okno pracy, które wspiera obsługę kart, dzięki czemu możliwa jest jednoczesna obróbka kilku plików jednocześnie. Aby przystąpić do edycji dokumentu PDF, by ostatecznie zapisać go w jednym z wymienionych wcześniej formatów, należy w pierwszym kroku zaimportować do aplikacji odpowiedni plik. Odbywa się to poprzez typowy eksplorator plików, który wywołamy przyciskając ikonę folderu z napisem "Open". Później wystarczy już tylko wybrać format docelowy konwersji, korzystając z kolejnych ikon na wstążce. Zostaniemy poproszeni jedynie o podanie lokalizacji zapisu oraz nazwy tworzonego pliku. Tak duża automatyzacja znacznie ułatwia korzystanie z programu oraz przyśpiesza cały proces edycji.

Naturalnie, o ile użytkownik będzie tego potrzebować, przed zapisaniem pliku wynikowego skorzystać można z narzędzi do nieznacznej modyfikacji: obrotu stron, czy wybrania tylko niektórych z nich, jako źródeł do otrzymanego dokumentu. Warto również zwrócić uwagę na instrukcję obsługi, która, choć otwierana jest w przeglądarce, zapisana jest na komputerze użytkownika, dzięki czemu dostęp do niej jest niezależny od łącza internetowego.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Able2Extract PDF ConverterAble2Extract PDF Converter 12.0.4
Wersja stabilna
61.5 MB | 2017-12-14

Ilość pobrań: 388 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Able2Extract PDF Converter