w
googluj

Weeny Free PDF Merger 1.4


Weeny Free PDF Merger to prosty w obsłudze program, dzięki któremu złączymy kilka plików PDF w jeden, jednocześnie kontrolując metadane stworzonego pliku wraz z opcjami jego szyfrowania oraz znakami wodnymi. Możliwość zabezpieczenia dokumentu opiera się o jeden z trzech algorytmów szyfrowania (40-bitowy klucz, 128-bitowy AES lub 128-bitowy ARC-FOUR).

W aplikacji znajdziemy tylko najistotniejsze opcje, które są jednak wystarczające, by ciekawie złączyć kilka dokumentów PDF w jeden. Aby rozpocząć pracę z nowym projektem, należy po uruchomieniu programu zaimportować do niego pliki, które będą podlegać naszej edycji. Kreator pozwala na równoczesny import kilku dokumentów jednocześnie. Następnie warto ułożyć na liście dokumenty według tej kolejności, w której mają być scalone, a dopiero później przejść do zakładki dodatkowych ustawień (dostępna jest ona w dolnej części interfejsu).

Ustawienia podzielone zostały na trzy sekcje, w pierwszej z których znajdziemy możliwość ustalenia ścieżki docelowej zapisu oraz będziemy mieć możliwość uzupełnienia danych o autorze, tytule i tagach dokumentu. Pozostałe dwie sekcje poświęcone zostały szyfrowaniu oraz doborowi znaku wodnego (może to być ręcznie wprowadzony tekst lub zaimportowany do aplikacji plik graficzny, które następnie można dowolnie przemieszczać w obrębie strony i decydować o poziomie ich przezroczystości).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free PDF MergerWeeny Free PDF Merger 1.4
Wersja stabilna
2.96 MB | 2014-07-22

Ilość pobrań: 206 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Weeny Free PDF Merger