w
googluj
pl

Icecream PDF Converter 2.88


Icecream PDF Converter to program do konwertowania dokumentów PDF na pliki graficzne lub HTML i odwrotnie. Jest prosty w obsłudze, a jego działanie całkiem szybkie i stabilne, przez co może być jedynym programem tego typu, którego będziemy potrzebować. Choć podczas konwersji mamy możliwość rozdzielania pliku PDF na osobne grafiki, w aplikacji nie znajdziemy raczej bardziej zaawansowanych mechanizmów, ponieważ ograniczono się na tym polu do niezbędnego minimum, aby niepotrzebnie nie skomplikować obsługi. Mamy do czynienia z programem, w którym priorytetem jest jej łatwość dla użytkownika mniej wymagającego.

Aby skorzystać z możliwości oferowanych przez konwerter, wystarczy po uruchomieniu wybrać tryb, z którego chcemy skorzystać (konwersja z PDF-a lub do PDF-a), a następnie zaimportować do aplikacji właściwe dokumenty. Dostaną one dodane do listy w głównym oknie, gdzie będziemy mogli dokonać zmian formatu oraz sposobu zapisu. Domyślne wartości tych parametrów można zdefiniować w ustawieniach, by w przyszłości przyspieszyć sobie pracę. W głównego okna możemy także ustawić miejsce docelowe, gdzie wygenerowane zostaną pliki. Może to być konkretna ścieżka, subfolder podanej lokalizacji lub to samo miejsce, z którego zaczerpnęliśmy pliki źródłowe.

Aplikację należy pochwalić za szybkość działania, którego postęp na bieżąco wyświetlany jest użytkownikowi podczas konwersji. Ewentualne zastrzeżenia można mieć tylko do instrukcji obsługi, która dostępna jest jedynie w trybie online, a w momencie pisania tego tekstu dostęp do niej był niemożliwy.

Spolszczenie!
Język polski aktywowany jest z poziomu rozwijanej listy w ustawieniach ("Settings"), do których dostęp znajdziemy w dolnej części interfejsu programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (9 głosów)

Strefa Download programu
Icecream PDF ConverterIcecream PDF Converter 2.88
Wersja stabilna
126 MB | 2020-10-21

Ilość pobrań: 1756 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (1)
Icecream PDF Converter
avatararrow
~Realista | 2015.12.11 13:54
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Właśnie go użyłem do zamiany PDF na RTF no i przekonwertował bardzo ładnie. Niestety wersja free konwertuje tylko 10 stron
Icecream PDF Converter 2.31