w
googluj

Wondershare PDF to Word Converter 4.1.0


Wondershare PDF to Word Converter to wyjątkowo prosty w obsłudze program do konwersji plików PDF na format DOCX (rozszerzenie obsługiwane przez edytor tekstu Microsoft Word). Jest bardzo szybki w działaniu, a otrzymywane efekty są w pełni zadowalające: podczas naszych testów teksty były rozpoznawane poprawnie, dzięki czemu bezproblemowo można je było edytować w programie Word po konwersji z pliku PDF.

Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy po jej uruchomieniu wskazać plik PDF, który chcemy poddać konwersji. Można w tym celu skorzystać ze standardowej metody wykorzystującej eksplorator plików lub przeciągnąć i upuścić odpowiedni dokument na okienku programu (metodą drag&drop). Pamiętajmy, iż program pozwala jednocześnie obsłużyć aż 200 plików, wobec czego, jeśli chcemy przekonwertować kilka dokumentów, możemy zrobić to jednocześnie, znacznie ułatwiając sobie pracę, skracając czas potrzebny na oczekiwanie. Po wyborze odpowiednich dokumentów, wyświetlane są one na liście w aplikacji. Z tego poziomu możliwe jest ich usunięcie, jeśli przypadkowo zostały zaimportowane oraz wskazanie numerów stron, które mają zostać przekonwertowane (dla każdego z plików z osobna; domyślnie konwertowane są wszystkie strony dokumentu).

Dalej pozostaje już tylko zatwierdzenie wprowadzonych danych, co skutkować będzie przekonwertowaniem plików do formatu DOCX i zapisaniem ich w lokalizacji docelowej, której ścieżkę można na dowolnym etapie pracy wprowadzić w odpowiednim okienku w dolnej części okna aplikacji. Szybkość działania konwertera stoi na bardzo wysokim poziomie: w przypadku kilkustronowych, nawet skomplikowanych dokumentów PDF, konwersja jednego pliku zajmuje najczęściej 2-5 sekund.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Wondershare PDF to Word ConverterWondershare PDF to Word Converter 4.1.0
Wersja stabilna
10.08 MB | 2016-04-27

Ilość pobrań: 683 | W tym miesiącu: 101 | W poprzednim miesiącu: 57

Komentarze (0)
Wondershare PDF to Word Converter