w
googluj

deskPDF Studio XE 6.1.08.38658


deskPDF Studio XE to bardzo rozbudowany program służący do tworzenia i edycji plików PDF. Oferuje wiele zaawansowanych funkcji związanych z formatowaniem, zachowując przy tym prostotę obsługi dzięki interfejsowi opartemu na wstążkach, który silnie bazuje na koncepcji obsługi znanej z programów pakietu biurowego Microsoft Office. Nawiązania przełożyły się także na możliwości techniczne; na długiej liście obsługiwanych formatów konwersji, znajdują się między innymi typowe formaty Worda czy Excela.

deskPDF Studio XW zostało wyposażone w wiele modułów, dzięki którym cały program można nazwać kombajnem niezbędnych narzędzi niezbędnych na dowolnym etapie tworzenia swojej pracy w formacie PDF. Do dyspozycji użytkownika zostają oddane przede wszystkim znakomity edytor na żadnym polu nieograniczający wyobraźni twórcy dokumentu, ale także niezbędne funkcje pozwalające zabezpieczyć stworzony już plik, a następnie opublikować go, w razie potrzeby przekonwertować i udostępnić. Twórcy programu położyli spory nacisk na dopracowanie jego szczegółów. Dzięki temu w aplikacji znaleźć można wiele ciekawych i wygodnych rozwiązań, których znalezienie w propozycjach konkurencji może być kłopotliwe; znakomicie sprawdza się prosty kreator dodawania podpisów do dokumentów oraz liczne narzędzia edycji w trybie tworzenia recenzji.

Pomimo tak dużego zaawansowania program należy pochwalić za szybką pracę, stosunkowo niedużą zajętość pamięci oraz niewygórowane wymagania sprzętowe. Godna polecenia jest dopracowana, ilustrowana instrukcja obsługi, która ułatwia wykorzystywanie bardziej skomplikowanych narzędzi obecnych w programie.

Uwaga!
W końcowym etapie instalator daje użytkownikowi możliwość odznaczenia opcji, których nie chcemy zastosować (dotyczą między innymi domyślnych przeglądarek plików PDF czy ustawień startu aplikacji). Warto się im przyjrzeć przed odruchową akceptacją wszystkich domyślnie zaznaczonych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
deskPDF Studio XEdeskPDF Studio XE 6.1.08.38658
Wersja stabilna
11.24 MB | 2019-06-16

Ilość pobrań: 295 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
deskPDF Studio XE