w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 145
Wszystkich postów: 913916
Wszystkich tematów: 130475

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7542 dni

SepPDF 3.71


SepPDF to bardzo mały program do szybkiego dzielenia dokumentów PDF na osobne pliki zawierające tylko pojedyncze strony. Charakteryzuje się szybkim działaniem i prostotą obsługi. Przełożyło się to również na ilość dostępnych funkcji, których znajdziemy tu tylko niezbędne minimum: wybór wyodrębniania stron z całego dokumenty lub tylko z wybranego zakresu. Program może mieć wiele hipotetycznych zastosowań. Może się okazać przydatny na przykład do własnoręcznego stworzenia tylko polskojęzycznej wersji instrukcji do jakiegoś produktu (która stanowi jedynie kilka stron długiego dokumentu PDF, w którym znajdziemy instrukcje w wielu językach).

Aby skorzystać z programu, po uruchomieniu należy wybrać ścieżkę do pliku, którym chcemy się zająć. Następnie do dyspozycji mamy dwa przyciski, przy pomocy których albo zapiszemy kopie wszystkich stron PDFa w osobnych plikach, albo ręcznie wybierzemy zawężony zakres. Podczas importu okienko programu obsługuje także wygodną metodę „przeciągnij i upuść” (drag&drop), dzięki której wybranego PDFa nie trzeba ręcznie poszukiwać w strukturze folderów eksploratora, a jedynie przeciągnąć na aplikację myszą. Wszystkie pliki generowane przez program zapisywane są w tej samej lokalizacji co plik źródłowy.

Program oferuje bardzo podstawową funkcjonalność. Mimo to ma wiele zalet, w tym szybkość działania i dostępność na wiele platform. Ponieważ aplikacja nie wymaga instalacji, można z niej korzystać na przykład bezpośrednio z pamięci przenośnej (pliki z programem zajmują mało miejsca, więc nie będzie z tym najmniejszego problemu).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (16 głosów)

Strefa Download programu
SepPDFSepPDF 3.71
Wersja stabilna
0.21 MB | 2023-09-22

Ilość pobrań: 1121 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
SepPDF