w
googluj

Weeny Free PDF Converter 1.0


Weeny Free PDF Converter to zestaw 10 narzędzi, przy pomocy których mamy możliwość konwertowania plików pomiędzy formatem PDF, a innymi popularnymi typami plików. Dostępna jest konwersja z formatów HTML, EPUB, plików Worda lub zdjęć na dokument PDF oraz skopiowanie treści PDF-a do pliku Flash, tekstowego, Worda, zdjęcia, formatu HTML lub EPUB. Istotną zaletą jest identyczna obsługa każdego z tych modułów. Producent dodatkowo wzbogacił program o narzędzia pozwalające na modyfikowanie plików PDF w zakresie ich objętości oraz bezpieczeństwa ich odczytu.

Zaraz po uruchomieniu programu, oczom użytkownika ukazuje się czytelna lista dostępnych w programie modułów. Jest ona zorganizowana według ich typów, a każde narzędzie reprezentowane jest przez czytelną ikonę. Aby uruchomić którykolwiek z nich, wystarczy raz kliknąć jego ikonę myszą. Automatycznie uruchomione zostanie nowe okno, w którym będziemy mieli możliwość przeprowadzenia wybranej konwersji. Wystarczy zaimportować odpowiedni plik do programu oraz wskazać ścieżkę docelową, a na końcu uruchomić proces konwersji.

Wśród dodatkowych narzędzi obecnych w programie znajdziemy między innymi ciekawy program pozwalający na usuwanie haseł z plików PDF, które są nimi zabezpieczone w zakresie edycji, kopiowania czy drukowania ich treści. Będziemy mogli również połączyć kilka plików PDF w jeden lub rozdzielić dużą publikację na mniejsze części.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free PDF ConverterWeeny Free PDF Converter 1.0
Wersja stabilna
42.22 MB | 2014-07-22

Ilość pobrań: 524 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 25

Komentarze (0)
Weeny Free PDF Converter