w
googluj

CBR and CBZ to PDF 2.1.2.9


CBR and CBZ to PDF to konwerter formatów kierowany głównie do miłośników elektronicznych komiksów. Obsługuje tytułowe formaty CBR, CBZ oraz RAR i ZIP, pozwalając na zapisanie ich w formie pliku PDF. Dzięki temu ulubione przez użytkownika komiksy będą dostępne praktycznie na jakimkolwiek urządzeniu (czytniku e-książek, smartfonie, tablecie czy komputerze bez specjalistycznego oprogramowania – wystarczy czytnik PDFów).

Obsługa jest bardzo prosta, ponieważ w całej aplikacji postawiono głównie na łatwość obsługi i skuteczność konwersji, nie zaś zaawansowane opcje. Do dyspozycji zyskujemy niewielki interfejs, w którym mamy przede wszystkim możliwość wskazania ścieżki pliku, który chcemy przekonwertować. Jeśli nie interesują nas dodatkowe możliwości, wystarczy skorzystać z przycisku konwersji i oczekiwać pliku wynikowego (postęp prac można obserwować w formie tekstowego LOG-u u dołu ekranu). Na liście dodatkowych możliwości znajdziemy między innymi podstawowe ustawienia strony pliku wynikowego (szerokość marginesów oraz rozmiar strony), a także opcję łączenia kilku plików w jeden PDF wynikowy. Przydatna może się okazać funkcja ostrzegania o ewentualnym nadpisaniu plików, co pozwoli uniknąć przypadkowego usunięcia wcześniej stworzonych dokumentów.

Na stronie producenta znajdziemy bardzo krótki poradnik, jak korzystać z konwertera. Nosi on dumną nazwę “dokumentacji”, ale sprowadza się do dosłownie kilku zdań o sposobie wykorzystania aplikacji. Witryna producenta dostarczy nam natomiast bardzo szczegółowych informacji o kolejnych edycjach programu (można również pobrać jego poprzednie wersje).

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (3 głosów)

Strefa Download programu
CBR and CBZ to PDFCBR and CBZ to PDF 2.1.2.9
Wersja stabilna
2.76 MB | 2015-06-15

Ilość pobrań: 2540 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (0)
CBR and CBZ to PDF