w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 787
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

ZoomIt 6.01


ZoomIt to narzędzie ułatwiające tworzenie efektownych prezentacji, demonstracji i poradników wideo. Głównym zadaniem programu jest dynamiczne powiększanie obszaru ekranu, w którym znajduje się kursor - tego typu mechanizm pozwala na bardziej przystępne zilustrowanie wykonywanych przez użytkownika operacji. Aplikacja wchodzi w skład pakietu Sysinternals Suite.

ZoomIt jest prosty w konfiguracji i dostosowaniu do potrzeb odbiorcy. Warto dobrać wygodne skróty klawiaturowe, bowiem za ich pośrednictwem sterujemy programem. Wspomniana już możliwość powiększania fragmentów ekranu nie jest jedyną funkcją aplikacji. Do dyspozycji użytkownika oddano proste narzędzia do tworzenia adnotacji. Wśród nich znajdziemy tekst, linię, elipsę, strzałkę, prostokąt oraz marker o konfigurowalnych parametrach (szerokość i kolor pozostawianego śladu). Przydatny może okazać się także tryb "Break Timer". Jest to standardowy licznik, który może posłużyć do odliczania czasu pozostałego do końca prezentacji. Powiadomienia dźwiękowe oraz opcje pozwalające na ustawienie pozycji, tła i poziomu przezroczystości czynią z niego całkiem przyzwoite narzędzie do tego celu. Program może również zostać zminimalizowany do zasobnika systemowego - po naciśnięciu prawym przyciskiem na dostępną tam ikonę, wywołamy podstawowe funkcje aplikacji.

Narzędzie jest rozpowszechniane bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Wymagania!
Aplikacja oferuje dwie metody powiększania obrazu - standardowy i rozszerzony, nazwany przez autora LiveZoom. Drugi z nich działa na Windows Vista i nowszych wydaniach systemu Microsoftu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ZoomItZoomIt 6.01
Wersja stabilna
1.05 MB | 2022-08-29

Ilość pobrań: 443 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (1)
ZoomIt
avatararrow
~zoomit | 2014.07.08 12:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie pisze ą ę ć ż ź ó ś ...czy jest na to sposób ???
bo tak to całkiem przyjemny.Mimo prostoty , szkoda , że nie ma
spolszczenia.
ZoomIt 4.5