w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 727
Wszystkich postów: 946079
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

GetWindowText 4.94


GetWindowText to niewielkie narzędzie pozwalające na odczytywanie tekstu z kontrolek interfejsu systemu operacyjnego i uruchomionych w nim aplikacji. Dzięki programowi skopiujemy do schowka statyczne etykiety tekstowe oraz zawartość pól formularzy, list rozwijanych i drzew.

Obsługa aplikacji jest bajecznie prosta, a jej konfiguracja również nie sprawi żadnego problemu początkującym użytkownikom komputera. Aby odczytać tekst, wystarczy przeciągnąć ikonę znajdującą się w lewej części okna na interesującą nas kontrolkę. Jeśli pobranie informacji będzie możliwe, zostaną one wyświetlone wraz z kilkoma dodatkowymi wskaźnikami (pozycja kursora, klasa, identyfikator zadania). Narzędzie można również w niewielkim stopniu dostosować do własnych potrzeb, zmieniając zakres obsługiwanych kontrolek i pól czy też włączając tryb "zawsze na wierzchu". Przydatna może okazać się ponadto funkcja minimalizacji do zasobnika systemowego.

Program GetWindowText jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno na stanowiskach w domu jak i w firmie. Co ciekawe, narzędzie nie wymaga również instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnej lokalizacji na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu jest ustawiane automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (6 głosów)

Strefa Download programu
GetWindowTextGetWindowText 4.94
Wersja stabilna 32-bitowa
0.05 MB | 2024-03-24
GetWindowText 4.94
Wersja stabilna 64-bitowa
0.1 MB | 2024-03-24

Ilość pobrań: 523 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
GetWindowText