w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 221
Wszystkich postów: 904571
Wszystkich tematów: 127603

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6875 dni

WebCacheImageInfo 1.31


WebCacheImageInfo jest to niewielki i darmowy program, służący do odzyskiwania obrazów z pamięci podręcznej przeglądarek internetowych. Przeglądarki obsługiwane przez program to Chrome, Firefox i Internet Explorer; niestety, nie jest możliwa współpraca aplikacji z popularną Operą. Oprócz miniatur obrazów, wyświetlane są także interesujące dane, zawarte w metadanych.

Do informacji, jakie możemy odczytać za pomocą programu, należą: model aparatu, jakim wykonano zdjęcie, data jego wykonania, wygenerowania, modyfikacji oraz wyświetlenia w przeglądarce, a także nazwa ostatniego programu, w którym plik poddano obróbce graficznej.

Co więcej, możliwe jest także wyświetlenie danego obrazu bezpośrednio w przeglądarce (pod oryginalnym linkiem), a także skopiowanie jego adresu URL lub samej grafiki bądź zapisanie jej na dysku. Lista odzyskanych obrazów wyświetlana jest w formie tabelarycznej, łatwej do przeglądania i sortowania, wyposażonej w wyszukiwarkę i funkcję generowania raportów HTML. Należy pamiętać, że aplikacja nie wyświetla wszystkich obrazów, jakie są przechowywane w pamięci przeglądarek; obsługiwane są jedynie te w formacie JPG i zawierające metadane.

Aplikacja może się przydać do odzyskiwania obrazów, które były otwarte w naszej przeglądarce, a które następnie zgubiliśmy, jednak szczególnie ciekawym obszarem jej zastosowania jest, rzecz jasna, śledzenie cudzej aktywności w internecie lub porównywanie dwóch lub więcej grafik, zamieszczonych na różnych stronach, pod kątem plagiatu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
WebCacheImageInfoWebCacheImageInfo 1.31
Wersja stabilna
0.08 MB | 2020-11-10

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WebCacheImageInfo