w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 483
Wszystkich postów: 944990
Wszystkich tematów: 141889

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

QuickMove 4.2.0.0


QuickMove to dodatek do systemu operacyjnego, którego głównym zadaniem jest ułatwienie i przyśpieszenie procesu segregowania plików różnych typów, pomiędzy foldery, w których chcemy je przechowywać. Program dostępny jest z poziomu menu kontekstowego i umożliwia przesyłanie, za pomocą jednego kliknięcia, plików do przeznaczonych im katalogów (np. JPG do folderu "Moje obrazy", MP3 do "Ulubione kawałki" a PDF-y do utworzonego katalogu "Praca"). Dzięki temu dzielenie kolejnych dokumentów na foldery jest znacznie przyśpieszone.

Program opiera swoje działanie o tak zwane reguły, które określają sposób nazewnictwa plików oraz lokalizację folderów docelowych podczas przenoszenia dokumentów. Raz stworzona reguła zapisywana jest w programie i stanowi wzorzec dla podobnych akcji wykonywanych w przyszłości. W każdej chwili, z poziomu ustawień aplikacji, można wrócić do stworzonych wcześniej szablonów i dokonać w nich modyfikacji.

Możliwe jest również ustawienie programu tak, by zamiast stale zgrywać pliki danego typu do konkretnej lokalizacji, pokazał on kilka najczęściej wykorzystywanych ścieżek. To rozwiązanie przyda się w sytuacji, gdy na przykład segregowane pliki PDF nie zawsze będą dotyczyły pracy ale czasem również studiów, wobec czego czasem powinny trafiać do folderu "Uczelnia", zamiast "Praca".
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
QuickMoveQuickMove 4.2.0.0
Wersja stabilna
73.1 MB | 2023-08-04

Ilość pobrań: 212 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
QuickMove