w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 583
Wszystkich postów: 946564
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

XP Update Extender 1.0


XP Update Extender to przydatne narzędzie, dzięki któremu nasz system Windows XP będzie mógł otrzymywać aktualizacje aż do 2019 roku. Stanie się tak, ponieważ program podmieni odpowiednie wpisy w systemowym rejestrze odpowiedzialne za funkcjonowanie usługi Windows Update, dzięki czemu nasz system operacyjny będzie "udawać" odpowiednią wersję wydania XP (XP Embedded), dla której przewidziano aktualizacje aż do roku 2019.

Przed skorzystaniem z aplikacji należy uświadomić sobie, iż ingerencja w zawartość rejestru systemu operacyjnego może przyczynić się nie tylko do ewentualnego uszkodzenia samego oprogramowania, ale również sprzętu. Producent aplikacji zapewnia, że działa ona odpowiednio, jednak podkreśla, że jej instalacji (oraz użytkowania) użytkownik dokonuje na własne ryzyko.

Aplikacja stanowi ciekawe rozwiązanie dla osób, które, przyzwyczajone do systemu Windows XP, nie chcą lub z jakichś przyczyn nie mogą, zmienić go na nowszy system, który zapewnia wyższe bezpieczeństwo. Dzięki XP Update Extender, zapewnią swojemu systemowi operacyjnemu aktualizacje przez najbliższych kilka lat, omijając ograniczenie Microsoftu do aktualizacji tylko wybranych wersji systemu.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator stara się zainstalować dodatkowe programy reklamowe. Należy uważnie akceptować wszystkie opcje, aby tego uniknąć.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
XP Update ExtenderXP Update Extender 1.0
Wersja stabilna
0.61 MB | 2014-06-24

Ilość pobrań: 499 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
XP Update Extender