w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Remove Windows XP End of Life Messages Utility 1.1


Remove Windows XP End of Life Messages Utility – program, który pomoże usunąć irytujące powiadomienia o zakończeniu wsparcia technicznego dla Windows XP. Microsoft zakończył wsparcie dla Windows XP 8 kwietnia 2014 roku, jednak z chwilą tworzenia opisu wiele osób nadal korzysta z tego systemu, a także instaluje w nim poprawki Windows Update. Jeżeli użytkownicy nie zwracają uwagi na to, jakie aktualizację są instalowane, mogą wdrożyć także poprawkę KB2934207, odpowiedzialną za wyświetlanie notyfikacji o końcu wsparcia (tzw. End of Life – w skrócie EoL) dla Windows XP. Dodatkowo komunikaty EoL wywoływane są również przez program antywirusowy Microsoft Security Essentials.

Obsługa Remove Windows XP End of Life Messages Utility jest bardzo prosta – w oknie narzędzia wystarczy kliknąć w przycisk usuwający powiadomienie EoL wyświetlane przez system. Jeżeli używamy Microsoft Security Essentials, warto kliknąć również w przycisk likwidujący notyfikację EoL generowaną przez to oprogramowanie. Później trzeba tylko zrestartować system i powiadomienia End of Life nie powinny się już pojawiać. Niestety, jeżeli korzystamy z ostatniej wersji Security Essentials przeznaczonej dla Windows XP (wersja 4.5.216.0), usunięcie powiadomień EoL wyświetlanych przez tę aplikację nie będzie możliwe.

Interfejs graficzny aplikacji jest w miarę przyjemny dla oka. Mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z obsługą narzędzia. Z poziomu interfejsu można otworzyć stronę internetową z opisem działania programu i krótką instrukcją.

Uwaga!
Komunikaty o zakończeniu wsparcia dla Windows XP, które są wyświetlane przez Microsoft Security Essentials w wersji 4.5.216.0, nie zostaną usunięte. Powiadomienia EoL wyświetlane przez wcześniejsze wersje Security Essentials zostaną zlikwidowane.

Instalator zapisze archiwum z Remove Windows XP End of Life Messages Utility na pulpicie. Po rozpakowaniu archiwum, wystarczy otworzyć katalog programu i uruchomić plik wykonywalny. W związku z powyższym można uznać, że sam Remove Windows XP End of Life Messages Utility nie wymaga instalacji i jest aplikacją przenośną.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Remove Windows XP End of Life Messages UtilityRemove Windows XP End of Life Messages Utility 1.1
Wersja stabilna
0.12 MB | 2014-08-01

Ilość pobrań: 255 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Remove Windows XP End of Life Messages Utility
avatararrow
~7ac | 2015.02.10 09:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
instaluje kupę śmieci, poczytajcie o OMIGA PLUS
Remove Windows XP End of Life Messages Utility 1.1