w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 243
Wszystkich postów: 904483
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

Windows User Manager 2.0


Windows User Manager to program do szybkiego przeglądania aktualnego stanu kont użytkowników w naszym systemie operacyjnym. Jest alternatywą dla narzędzia, które zaimplementowane zostało w Windowsie i znajduje się w Panelu sterowania. Pozwala nie tylko sprawdzić aktualny stan aktywności poszczególnych kont (status hasła, datę ostatniego logowania), ale także zarządzać ich działaniem, a więc je aktywować, bądź dezaktywować.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, ponieważ, aby wyświetlić informacje o kontach użytkowników, po uruchomieniu nie wymaga od użytkownika żadnej akcji. Wszystkie dane gromadzone są automatycznie i wyświetlane na liście, na której podział kolorystyczny sugeruje aktywność wybranego typu kont. Prócz informacji o nazwie oraz typie, znajdziemy tutaj także status hasła oraz datę ostatniego zalogowania do komputera (okienko to może także sugerować, iż danego typu konto nie było nigdy aktywne; dotyczyć to będzie najczęściej konta gościa, które jest raczej rzadko wykorzystywaną przez użytkowników opcją systemową).

Niestety w przeciwieństwie do innych do innych narzędzi tego samego producenta, które zazwyczaj są do siebie bardzo zbliżone możliwościami, nie znajdziemy tutaj ani możliwości obsługi poprzez konsolę, ani funkcjonalności związanej z generowaniem raportów z zebranych danych do zewnętrznych plików. Ciężko spekulować, czy należy uznać to za uciążliwą wadę, jednak biorąc pod uwagę całą rodzinę produktów tego producenta, opisywany program (przynajmniej w obecnej wersji), nieco od niej odstaje.

Uwaga!
W pobieranym pakiecie znajduje się również wersja portable programu, która nie wymaga instalacji w systemie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Windows User ManagerWindows User Manager 2.0
Wersja stabilna
2.84 MB | 2015-02-09

Ilość pobrań: 67 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Windows User Manager