w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 139
Wszystkich postów: 904114
Wszystkich tematów: 127323

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6275 dni

Multi-Monitor Viewer 1.1


Multi-Monitor Viewer to program wyświetlający w okienku widok pochodzący z innych monitorów tego samego komputera. Aplikacja powstała w szczególności z myślą o wielomonitorowych stanowiskach pracy, w przypadku których część monitorów skierowanych jest w stronę klienta i ciężko w bezpośredni sposób kontrolować to, co jest na nich wyświetlane. Opisywany program przechwytuje sygnał z karty graficznej wysyłany do dowolnego z podłączonych monitorów, wyświetlając go w formie typowego okienka, dzięki czemu pracując przy jednym z monitorów, możemy mieć podgląd na to, co dzieje się na innych wyświetlaczach.

Warto przy tym zauważyć, iż program jest naprawdę prosty w obsłudze. Po instalacji nie wymaga żadnej konfiguracji, a przełączeni pomiędzy wybranymi ekranami odbywa się z poziomu ikonki na systemowym pasku zadań. To bardzo szybkie i dyskretne rozwiązanie. Jeśli weźmiemy pod uwagę cel, w którym został stworzony program, ciężko nawet stwierdzić, że duży, graficzny edytor wyświetlanych informacji mógłby tu być skuteczniejszy. Na plus należy także zaliczyć szybkość działania. Po kliknięciu na wybrane źródło sygnału, stworzenie okienka i aktualizowanie jego widoku zajmuje dosłownie sekundę. Obraz jest wystarczająco płynny, by bez najmniejszych trudności kontrolować to, co jest wyświetlane na innym monitorze.

W chwili pisania niniejszego opisu, dostępna jest lista planowanych zmian w aplikacji, którą na stronie projektu opublikował producent. Zawiera w sobie między innymi opcję pamiętania proporcji obrazu czy też automatyzacji związanej z minimalizowaniem okien. Świadczy to o tym, że projekt nie został zapomniany i w przyszłości można liczyć na aktualizacje.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Multi-Monitor ViewerMulti-Monitor Viewer 1.1
Wersja stabilna
0.69 MB | 2015-04-10

Ilość pobrań: 50 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Multi-Monitor Viewer