w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 214
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6448 dni

LatencyMon Home Edition 6.71


LatencyMon Home Edition to program, dzięki któremu dowiemy się, jakie oprogramowanie naszego komputera lub usługi najbardziej opóźniają pracę systemu operacyjnego. Pozwoli to, dzięki samodzielnie przeprowadzonej analizie, na znalezienie aplikacji, które w największym stopniu wpływają na komfort użytkowania komputera, spowalniając jego pracę, na przykład poprzez nadmierne wykorzystywanie procesora lub innych zasobów.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, ponieważ jej główna funkcjonalność - analiza działania systemu - odbywa się w zasadzie automatycznie, po rozpoczęciu tego procesu przez użytkownika przyciskiem startu w programie. Warto na tym etapie zwrócić uwagę, iż wszelkie dane zbierane przez program (na przykład maksymalne zarejestrowane obciążenie procesora i proces, jakiemu tu działanie odpowiadało), są kolekcjonowane w czasie rzeczywistym, zatem, aby uzyskać najbardziej wiarygodne informacje, najrozsądniej będzie uruchomić analizę, a następnie swobodnie i przez dłuższy czas używać komputera w standardowym trybie, tworząc tym samym jak największą liczbę próbek statystycznych. Dopiero po dłuższym czasie używania komputera, dzięki dużej liczbie danych, rejestrowane przez aplikację parametry można sensownie wykorzystać, sprawdzając w ten sposób, wykorzystanie jakich programów najbardziej wpływa na wydajność systemu.

Warto dodać, iż prócz suchej informacji na przykład o najbardziej wymagającym dla procesora procesie, uzyskujemy także słowne podsumowanie ewentualnych problemów z naszym systemem, co jest dobrą podpowiedzią dla osób, które samodzielnie obawiają się wysnuć z analizy odpowiednie wnioski.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LatencyMon Home EditionLatencyMon Home Edition 6.71
Wersja stabilna
2.21 MB | 2019-05-06

Ilość pobrań: 270 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
LatencyMon Home Edition