w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 587
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Farbar Service Scanner 19.03.2023.0


Farbar Service Scanner to niewielki program służący do szybkiego skanowania statusów usług systemowych, których zniszczone pliki mogłyby powodować problemy w komunikacji z Internetem. Działanie opiera się na analizie kluczowych plików z informacjami o funkcjonowaniu wybranych usług systemowych, które można dowolnie wybierać na liście analizowanych elementów. Wyniki pracy programu rejestrowane są w formie logu, który automatycznie zapisywany jest w pliku TXT.

W chwili obecnej aplikacja obsługuje osiem kluczowych usług, których działanie może mieć wpływ na jakość połączenia użytkownika z Internetem. Należą do nich RpcSs, PlugPlay, Internet Services, Windows Firewall, System Restore, Security Center/Action Center, Windows Update oraz Windows Defender. Zgodnie z wybranymi przez użytkownika pozycjami w głównym oknie, ich dane zostaną przejrzane pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Dzięki temu zyskamy przydatny raport zawierający kluczowe informacje do dalszej analizy przyczyn, z powodu których wystąpiły problemy z połączeniem internetowym.

Jak podaje producent, aplikacja może mieć szczególne zastosowanie wtedy, gdy obawiamy się efektów działania złośliwego oprogramowania, które może uszkodzić pliki pozwalające systemowi na prawidłową pracę (jako dobry przykład podawany jest tutaj Alureon, czyli TDSS, którego działanie polega na podszywaniu się pod sieć użytkownika, celem wykorzystania łącza). Choć opisywane program nie pozwoli na automatyczną naprawdę błędów, z pewnością przyczyni się do szybszego zdiagnozowania ewentualnych problemów z naszym pecetem.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Farbar Service ScannerFarbar Service Scanner 19.03.2023.0
Wersja stabilna
0.93 MB | 2023-04-03

Ilość pobrań: 303 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Farbar Service Scanner