w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 191
Wszystkich postów: 920868
Wszystkich tematów: 133428

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni

SpyShelter Security Test Tool 1.2.1


SpyShelter Security Test Tool – zestaw kilku narzędzi symulujących zachowanie najpopularniejszych programów szpiegowskich: keyloggera, przechwytywania obrazu z kamery internetowej, dźwięku, zrzutów ekranu, schowka oraz informacji systemowych. Jest nieszkodliwy dla użytkownika, pozwala sprawdzić, czy oprogramowanie zabezpieczające, które mamy zainstalowane na komputerze, radzi sobie z tego typu atakami.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wystarczy po uruchomieniu wybrać interesujący nas obszar testów (korzystając z menu po lewej stronie lub zakładek w dolnej części okienka), a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Niestety nie są one dostępne w języku polskim, ale napisane są dość prostym językiem i są przede wszystkim krótkie, więc nawet osoby o mniejszej znajomości języka angielskiego powinny dać sobie radę w tłumaczeniu. I tak na przykład testując odporność naszego komputera na przechwytywanie klawiszy z klawiatury, należy aktywować ten test, a następnie w dowolnej innej aplikacji (przykładowo Notatniku czy Wordzie) napisać dowolnych kilka znaków na ekranie, następnie wrócić do opisywanego programu i sprawdzić, czy w jego okienku zostały wyświetlone te same znaki. Jeśli tak – niestety nasze oprogramowanie zabezpieczające nie powstrzymało wbudowanego w program keyloggera przed działaniem.

Pozostałe obszary działają bardzo podobnie: przechwytywanie obrazu z kamery internetowej oraz dźwięku testowane jest bezpośrednio w okienku. Warto dodać, iż program jest bardzo lekki dla systemu i działa szybko, dzięki czemu jest ciekawą propozycją do testów w zasadzie niezależnie od wydajności naszego sprzętu.

Uwaga!
• Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.
• Pobraną paczkę należy rozpakować z użyciem hasła „spyshelter”.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
SpyShelter Security Test ToolSpyShelter Security Test Tool 1.2.1
Wersja stabilna
2.21 MB | 2017-04-11

Ilość pobrań: 171 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SpyShelter Security Test Tool