w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

CAM 3.3.0


CAM to program do monitorowania komponentów zainstalowanych w komputerze. Stanowi rozbudowaną wersję systemowego menedżera zadań, w którym również możliwe jest obserwowanie obciążenia podzespołów. CAM pozwala monitorować na bieżąco wykorzystanie procesora, pamięci operacyjnej, dysków oraz ruchu sieciowego. Wyświetlane dane są dużo bardziej szczegółowe, niż w przypadku rozwiązania systemowego. Wyglądają również dużo bardziej atrakcyjnie, jeśli chodzi o design kontrolek. Aplikacja umożliwia również wyświetlanie podstawowych parametrów bazowych komponentów, np. wersję BIOS-a płyty głównej, czy też taktowanie pamięci RAM.

Program nie wymaga przy tym zaawansowanej wiedzy do obsługi. W znakomitej większości jego rola jest wyłącznie informacyjna, zatem poza uruchomieniem pozostaje nam tylko przełączanie się pomiędzy kolejnymi odczytami. Okno, które wyświetlane jest w pierwszej kolejności, pokazuje podstawowe informacje o bazowych komponentach. Mamy tu więc nazwę, temperaturę i obciążenie procesora, podobnie z kartą graficzną. Odstajemy także podgląd prędkości obrotowych wentylatorów oraz zużycie pamięci dysków twardych i RAM-u.

Aby dostać się do bardziej szczegółowych informacji, konieczne jest wybranie innych zakładek. Możemy przełączyć się do dwóch widoków zaawansowanych, z których pierwszy agreguje dane odczytane z poszczególnych podzespołów w osobnych zakładkach, przez co widzimy ich dużo więcej, zaś trzeci widok jest najbardziej szczegółowy: w przypadku dysków obejmuje na przykład parametry S.M.A.R.T., a płyt głównych – napięcia.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
CAMCAM 3.3.0
Wersja stabilna
31.92 MB | 2017-03-30

Ilość pobrań: 158 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
CAM