w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 139
Wszystkich postów: 905655
Wszystkich tematów: 127883

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7304 dni
pl

Check Flash 1.17.0


Check Flash – niewielki program do testowania pamięci przenośnych podłączonych do komputera przez port USB. Mogą to być popularne pendrive’y oraz karty pamięci podłączone poprzez czytnik. Aplikacja testuje poprawność zapisu danych, przy okazji odnotowując maksymalne prędkości zapisu i odczytu, jakie zostały osiągnięte. Dostępnych jest kilka przydatnych opcji konfiguracyjnych, dzięki którym przebieg testu (w konsekwencji również jego czas) można dostosować do własnych potrzeb.

Aby uruchomić nowe testowanie, po uruchomieniu aplikacji w pierwszej kolejności należy wybrać urządzenie, które zostanie przetestowane. Tak jak wspomniano na wstępie, aplikacja zajmuje się wyłącznie pamięciami przenośnymi – nie pozwoli zatem na testowanie wewnętrznych dysków oraz pamięci operacyjnej. Przed rozpoczęciem testu można wskazać na kilka jego parametrów. Jednym z ciekawszych może się okazać możliwość przetestowania szybkości działania pamięci jedynie na podstawie częściowej próbki, a nie zapełniania całej pojemności nośnika. To przydatne, jeśli zależy nam na czasie uzyskania wyniku. Należy jednak przy tym liczyć się z faktem, iż analizowanie tylko fragmentu nośnika nie pozwoli skutecznie przeanalizować poprawności zapisywanych danych.

W trakcie testowania pamięci na ekranie wyświetlany jest wykres przedstawiający strukturę pamięci podłączonego urządzenia. Różnego koloru prostokąty obrazują kolejne sektory. Ich barwa odpowiada zarejestrowanym usterkom – legendę można wyświetlić w jednej z zakładek. Stan pamięci można również analizować w formie tekstowego logu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (17 głosów)

Strefa Download programu
Check FlashCheck Flash 1.17.0
Wersja stabilna
0.38 MB | 2017-02-14

Ilość pobrań: 17808 | W tym miesiącu: 614 | W poprzednim miesiącu: 589

Komentarze (0)
Check Flash