w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 181
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni
pl

Centrum opinii 1.0


Centrum opinii to program dla użytkowników Windowsa 10, w którym można wyrazić swoją opinię na temat tego systemu, przedyskutować jego funkcjonalność i dać tym samym producentowi wskazówki, jak ulepszyć kolejne jego wersje. Microsoft zadbał o to, by aplikacja działała niezależnie w każdym języku, zatem korzystając z polskojęzycznego systemu, możemy udzielać się w komentarzach w rodzimym języku, ponieważ widok opinii zawężany jest tylko do tych, które zostały wystawione po polsku. Co ważne, zadbano również o to, by opinie były dodawane dokładnie do tej kompilacji systemu, którą dysponujemy. Dzięki temu komentarze są wiarygodne i rzeczywiście odpowiadają konkretnej edycji systemu operacyjnego.

Obsługa programu jest dziecinnie prosta i nie wymaga szerszego tłumaczenia. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie znajdziemy kilka opcji, z których każda jest bardzo szczegółowo opisana. Możemy stąd na przykład bezpośrednio przenieść się do tworzenia nowej opinii o systemie, uzyskać pomoc poznając nowe możliwości Windowsa, ocenić bieżącą kompilację Windows 10, którą dysponujemy, czy nawet wyrazić opinię na temat sprzętu, na którym pracujemy, by w ten sposób poinformować Microsoft na ile dobrze wypada optymalizacja oprogramowania Windows.

Całość, jak przystało na program dedykowany najnowszej wersji Windowsa, stworzona jest w oparciu o interfejs ModernUI, którego cechuje minimalizm, prostota form i duże, wygodne klawisze, ułatwiające obsługę również na urządzenia z dotykowymi ekranami. Aplikację należy na koniec pochwalić za szybkość działania – wszystkie opinie w widokach wczytywane były podczas naszego testu niemal błyskawicznie, dzięki czemu płynność korzystania z programu była wysoka.

Uwaga!
Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Centrum opiniiCentrum opinii 1.0
Wersja stabilna
12.3 MB | 2016-08-22

Ilość pobrań: 67 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Centrum opinii