w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 494
Wszystkich postów: 944990
Wszystkich tematów: 141889

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7844 dni

EF Duplicate Files Manager 2024.06


EF Duplicate Files Manager to program, który pozwala wyszukać na komputerze duplikaty plików. Swoje działanie opiera nie tylko na prostym porównywaniu nazw dokumentów, ale również ich pozostałych parametrów, takich jak objętość pliku, jego zawartość oraz lokalizacja. Możliwe jest także porównywanie zawartości archiwów wielu formatów, w tym między innymi: 7-Zip, ACE, ARC, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, GZIP, RAR, TAR oraz ZIP. Główne zastosowanie aplikacji to chęć zwolnienia niepotrzebnie zajmowanego miejsca na dyskach komputera przez duplikaty plików, a więc ich identyczne kopie.

Działanie i obsługa aplikacji są proste, dzięki czemu program może być sprawnie wykorzystywany również przez osoby bez większego doświadczenia. Wystarczy wpisać w okienko ścieżkę, którą chcemy przeszukać pod kątem duplikatów i uruchomić proces. Dodatkowe opcje pozwalają uszczegółowić zasady wyszukiwania, zmuszając program do porównywania większej liczby parametrów, niż tylko nazwy pliku (domyślnie). Dostępne są wspomniane już opcje zwrócenia uwagi na rozmiar, zawartość i lokalizację, ale również wprowadzenie dodatkowych filtrów, omijanie pustych plików oraz wykluczenie z wyszukiwania podkatalogów czy rekursyjnego poruszania się po folderach.

Aplikacji należą się brawa za szybkość działania. Wynika ona bezpośrednio z wydajności naszego sprzętu (dysku twardego), systemu plików i liczby dokumentów, ale nawet niezależnie od tych zmiennych, program pozytywnie wyróżnia się na tle niektórych rozwiązań konkurencyjnych. Oferuje również praktyczne rozwiązania ułatwiające obsługę, w tym wykorzystanie skrótów klawiaturowych i całkiem sporo ustawień.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
EF Duplicate Files ManagerEF Duplicate Files Manager 2024.06
Wersja stabilna 32-bitowa
2.54 MB | 2024-06-21
EF Duplicate Files Manager 2024.06
Wersja stabilna 64-bitowa
2.74 MB | 2024-06-21

Ilość pobrań: 468 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
EF Duplicate Files Manager