w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 184
Wszystkich postów: 904448
Wszystkich tematów: 127567

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6645 dni
pl

Image Comparer 3.8


Image Comparer to niewielki program umożliwiający wyszukiwanie zduplikowanych zdjęć oraz porównywanie grafik pod kątem występujących między nimi różnic. Dzięki niemu zaoszczędzimy miejsce na dysku, pozbywając się niepotrzebnych plików, a także zbadamy różnice między podobnie wyglądającymi obrazami.

Po uruchomieniu programu wyświetlany jest kreator, w którym należy wybrać jedną lub dwie grupy plików do porównania. Możliwe jest porównywanie obrazów wewnątrz galerii bądź między nimi a także określenie, czy chcemy wyszukiwać jedynie dokładne duplikaty, czy także obrazki zwyczajnie podobne do siebie. Ciekawą i unikalną funkcją aplikacji jest podświetlanie różnic między dwoma obrazkami; funkcja ta posiada regulowany stopień czułości, co pozwala na pominięcie mało istotnych, kilkupikselowych różnic. Program potrafi także orzec, który z dwóch podobnych obrazków cechuje się wyższą jakością.

Aplikacja obsługuje praktycznie wszystkie powszechnie używane formaty graficzne, w tym pliki GIF. Łącznie możemy porównywać obrazy zapisane w ponad 40 różnych formatach. Wszystkie wyniki porównań z kreatora zapisywane są w formie raportu w wybranym miejscu na dysku; możliwe jest wczytanie tak zapamiętanego porównania do programu.

Image Comparer przyda się wszystkim osobom, które borykają się ze zbyt rozbudowanymi galeriami obrazów. Powinni się nim także zainteresować fotografowie poszukujący pomocy przy wyborze najlepszego z ujęć.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial programu jest ograniczona do 30 dni nie jest w niej możliwe masowe kopiowanie, przenoszenie i usuwanie obrazów.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa ustawiana jest automatycznie po uruchomieniu programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Image ComparerImage Comparer 3.8
Wersja stabilna
3.67 MB | 2013-11-04

Ilość pobrań: 1831 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (1)
Image Comparer
avatararrow
~nikon.adrian | 2013.11.13 10:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Genialny program , porownuje nawet jpg do NEF (Raw)
Image Comparer 3.8