w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 194
Wszystkich postów: 904482
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni
pl

Glary Duplicate Cleaner 5.0.1.37


Glary Duplicate Cleaner to prosty w użyciu program do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików na komputerze. Skanowaniu mogą podlegać jedynie wybrane foldery lub całe partycje, dzięki czemu użytkownik ma sporą dowolność w ustalaniu lokalizacji do poszukiwań. Prócz możliwości wykorzystania domyślnych ustawień, w programie dostępna jest opcja stworzenia listy rozszerzeń plików, których duplikaty nas interesują, a nawet ograniczenia związanego z rozmiarem dokumentów (wówczas tylko pliki o odpowiednim rozmiarze na dysku zostaną znalezione).

Aplikacja opiera swoje działanie głównie na analizie nazw, rozszerzeń oraz rozmiarów plików. Na tej podstawie dokumenty łączone są w pary i wyświetlane jako duplikaty, o ile spełniają odpowiednie kryteria. Co ciekawe, nawet, jeśli wskazana przez nas lokalizacja jest dużą partycją, cały proces przeszukiwania dokumentów jest bardzo szybki (program zapewne wykorzystuje na tym etapie korzyści indeksowania zawartości na dyskach). Kiedy pliki zostaną już znalezione, wyświetlane są na liście, której widok można również zamienić na wersję z podglądem, która przydatna jest szczególnie w przypadku plików graficznych.

Główny cel zastosowania programu to chęć zwiększenia miejsca na dyskach komputera. Często duplikaty niektórych plików przechowujemy nieświadomie, niepotrzebnie zajmując cenne miejsce. Z drugiej strony, podczas korzystania z aplikacji warto pamiętać o wykluczeniu z wyszukiwania lokalizacji, w których przechowuje celowe kopie zapasowe plików, aby nie pozbawić się wartościowych backupów.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, należy wybrać opcję “Polish” z menu “Help”, „Languages”. Tłumaczenia nie są niestety zawsze dopracowane; część elementów programu pozostaje anglojęzyczna.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
Glary Duplicate CleanerGlary Duplicate Cleaner 5.0.1.37
Wersja stabilna
7.92 MB | 2021-04-12
przejdź
Glary Duplicate Cleaner Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 1322 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Glary Duplicate Cleaner