w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 444
Wszystkich postów: 938191
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Fast Duplicate File Finder 6.5.0.3


Fast Duplicate File Finder to prosty w obsłudze, dość rozbudowany program pozwalający na wyszukiwanie na dysku komputera duplikatów plików. Powstał głównie w celu zoptymalizowania ilości zużywanego na dysku miejsca, poprzez usunięcie plików, których, być może nieświadomie, przechowujemy kilka kopii w różnych katalogach. Narzędzie może jednak okazać się równie przydatne na przykład, jeśli chcemy skutecznie usunąć jakiś plik z komputera, obawiając się, że być może stworzyliśmy kiedyś jego duplikat, którego w łatwy sposób nie odszukamy.

Program pozwala na automatyzację tego procesu. Wystarcz wskazać mu ścieżki, w których duplikaty będą poszukiwane. Mogą to być szczegółowe foldery, ale również całe dyski twarde; co ważne, nie jesteśmy ograniczeni jedynie do dwóch lokalizacji, możemy ich wskazać kilka. Zgodnie z nazwą aplikacji, proces wyszukiwania przebiega rzeczywiście szybko, a wyniki pracy prezentowane są w formie czytelnej tabeli na ekranie oraz wyskakującego okienka z powiadomieniem o efektach wyszukiwania.

Wyświetlona tabela obejmuje między innymi takie szczegóły jak nazwę pliku, ich dokładną ścieżkę oraz stopień identyczności (w darmowej wersji programu możemy liczyć tylko na wyszukiwanie plików o stuprocentowym podobieństwie). W razie potrzeby ilość wyświetlanych informacji możemy ograniczyć w ustawieniach. Przyjemnym dodatkiem w programie jest możliwość podglądu pliku, którego duplikat został znaleziony, co okazuje się szczególnie przydatne w przypadku plików graficznych.

Ograniczenia!
Program w wersji darmowej nie jest ograniczony czasowo, ale względem płatnej wersji, jego funkcjonalność jest zmniejszona; nie znajdziemy w nim między innymi funkcji związanych z filtrami wyszukiwania, znajdowaniem podobnych dokumentów oraz eksportem zgromadzonych informacji do pliku.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Fast Duplicate File FinderFast Duplicate File Finder 6.5.0.3
Wersja stabilna
10.8 MB | 2024-03-09

Ilość pobrań: 1185 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Fast Duplicate File Finder