w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 198
Wszystkich postów: 904458
Wszystkich tematów: 127570

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6670 dni

Similar Image Finder 1.1


Similar Image Finder to skuteczne narzędzie służące do wyszukiwania podobnych do siebie plików graficznych. Aplikacja znakomicie nadaje się do oczyszczania dysku twardego z duplikatów czy też selekcjonowania różnych wersji tego samego zdjęcia. Główną zaletą programu jest wysoka szybkość działania.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta - wystarczy wskazać foldery wejściowe (tylko w nich będą wyszukiwane potencjalne duplikaty), a następnie uruchomić proces analizy. Po chwili oczekiwania zostanie wyświetlona lista podobnych plików graficznych. Użytkownik może zapoznać się z podglądem oryginalnego i zmodyfikowanego obrazu, a następnie wykonać jedną z dostępnych operacji na danych (zamienianie obrazów, usuwanie kopii, usuwanie obu plików, ignorowanie podobieństwa, kopiowanie nazwy pliku, otwieranie Eksploratora Windows). Autor wyposażył program w kilka dodatkowych i bez wątpienia przydatnych w codziennej pracy opcji. Jedną z nich jest możliwość modyfikowania skuteczności i szybkości działania silnika. Kolejne z funkcji to: definiowanie minimalnego podobieństwa zdjęć, włączanie/wyłączanie sprawdzania podfolderów, zmiana trybu identyfikowania oryginalnego obrazu (według wielkości, daty utworzenia lub rozmiaru pikseli), modyfikowanie skórki interfejsu oraz zawężanie rezultatów do konkretnych rozszerzeń (obsługiwane formaty: JPG, JPEG, PNG, BMP, ICO, TIF, TIFF).

Similar Image Finder jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Similar Image FinderSimilar Image Finder 1.1
Wersja stabilna
6.38 MB | 2013-09-27

Ilość pobrań: 1100 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Similar Image Finder