w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 205
Wszystkich postów: 904482
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

Dupe Away 3.1.1


Dupe Away to prosty, użyteczny program pozwalający na wykrycie duplikatów utworów, albumów czy list odtwarzania w zasobach muzycznych użytkownika programu iTunes.

Domyślnie aplikacja bazuje na porównaniu nazw utworów i innych mediów znajdujących się w naszej bibliotece. Na tej podstawie tworzy listę plików, które najprawdopodobniej powielają się zbiorach muzycznych użytkownika. Niestety darmowa wersja programu nie pozwala na automatyczne ich usunięcie, jednak wyświetla wystarczające informacje o konkretnych piosenkach, dzięki czemu z łatwością samemu znajdziemy je w bibliotece iTunes.

Ustawienia Dupe Away sprowadzają się do tych podstawowych. Na plus należy zaliczyć możliwość wskazania dowolnej lokalizacji biblioteki muzycznej iTunes, dzięki czemu użytkownik nie jest zmuszony do korzystania z programu tylko wtedy, jeśli korzysta z domyślnej lokalizacji plików w programie. Dodatkowe opcje, których działanie można doprecyzować w ustawieniach to sposób zachowania się aplikacji w przypadku wykrycia duplikatów oraz wybranie samego sposobu ich wyszukiwania, ponieważ poza nazwą pliku, Dupe Away może korzystać także z tagów opisujących artystów czy tytuły, które są zaszyte w samych plikach. Pozwoli to na zwiększenie efektywności i precyzji działania aplikacji.

Warto dodać, iż producent programu wyposażył go w moduł sprawdzania aktualności wersji, z której korzystamy. Wywoływany może on zostać ręcznie przez użytkownika z menu.

Uwaga!
Program pozostaje funkcjonalny tylko w przypadku, gdy jesteśmy użytkownikami oprogramowania do zarządzania zbiorami muzycznymi iTunes.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala jedynie na detekcję duplikatów, a nie ich usunięcie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Dupe AwayDupe Away 3.1.1
Wersja stabilna
1.98 MB | 2018-12-24

Ilość pobrań: 189 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Dupe Away