w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 477
Wszystkich postów: 962335
Wszystkich tematów: 166755

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

EF Duplicate MP3 Finder 2024.05


EF Duplicate MP3 Finder – program do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików muzycznych na komputerze, które niepotrzebnie zajmują miejsce na dyskach. Aplikacja analizuje nie tylko ich nazwy, ale również metadane, zawarte na przykład w tagach ID3 w przypadku plików MP3, porównując je ze sobą, by stworzyć listę dokładnych kopii plików. Obsługiwane są formaty MP3, AAC, WMA, Ogg/Vorbis oraz FLAC, ale dzięki dodatkom można ją znacznie rozszerzyć. Wówczas program będzie mógł analizować następujące formaty: AAC, APE, CDA. IT, M4A, M4B, MOD, MP4, MPC, MPC, MTM, OFR, OFS, S3M, SPX, TTA, UMX. VQF, WV oraz XM.

Program w zasadzie nie jest szczególnie rozbudowany. Skutecznie wyszukuje duplikaty w zadanej lokalizacji, jednak poza tym nie oferuje wielu dodatkowych funkcji, co w połączeniu z raczej prostym interfejsem, daje nam do dyspozycji aplikację prostą w obsłudze, zatem przydatną również z punktu widzenia mniej doświadczonych użytkowników. Na tle propozycji konkurencyjnych wyróżnia się ona również szybkością działania. Jest ona zależna co prawda również od parametrów technicznych (wydajność dysku twardego, liczba plików w folderach), ale przykładowa biblioteka muzyczna podczas naszych testów (ok. 2 tysięcy plików muzycznych), skanowana była zaledwie kilka sekund.

Aplikację w szczególności warto polecić osobom, które nie korzystają z zaawansowanego odtwarzacza muzyki na komputerze (który zapewne samodzielnie zajmowałby się duplikatami), a po przegraniu utworów muzycznych z komputera do odtwarzacza lub telefonu, często okazuje się, że znajdują się wśród nich identyczne kopie. Wykorzystanie opisywanego programu pozwoli nie tylko zaoszczędzić cenne miejsce, ale tym samym również uporządkować bibliotekę i później uprzyjemnić odsłuchiwanie utworów.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
EF Duplicate MP3 FinderEF Duplicate MP3 Finder 2024.05
Wersja stabilna 32-bitowa
1.5 MB | 2024-04-23
EF Duplicate MP3 Finder 2024.05
Wersja stabilna 64-bitowa
1.56 MB | 2024-04-23

Ilość pobrań: 921 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
EF Duplicate MP3 Finder