w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 203
Wszystkich postów: 913915
Wszystkich tematów: 130474

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7542 dni

Awesome Duplicate Photo Finder 1.2.1


Awesome Duplicate Photo Finder to niewielkie, ale skuteczne narzędzie do wyszukiwania duplikatów zdjęć. Działanie aplikacji opiera się na analizie podobieństwa plików graficznych w formatach BMP, JPEG, GIF, PNG i TIFF. Program sprawdzi się w porządkowaniu zbiorów fotografii oraz klasyfikowaniu podobnych ujęć tej samej sceny.

Awesome Duplicate Photo Finder jest przyjazny dla początkujących użytkowników komputera. Na początku pracy z aplikacją należy uzupełnić kolejkę katalogów, które mają zostać przeskanowane - wystarczy przeciągnąć interesujące nas foldery na główne okno bądź też wybrać je za pomocą domyślnego okna dialogowego. Naciśnięcie na przycisk "Start Search" uruchamia proces analizy podobieństwa zdjęć. Jego długość zależy oczywiście od specyficznych właściwości fotografii, jednak w standardowych sytuacjach nie przekracza kilku minut. Po zakończeniu skanowania możemy przeglądnąć wszystkie oryginalne/zduplikowane zdjęcia, usunąć niepotrzebne pliki, wyświetlić podgląd w Eksploratorze Windows, przenieść dane w inne miejsce, a także zapoznać się z procentowym współczynnikiem podobieństwa i innymi parametrami (rozmiar, wysokość i szerokość obrazu, format).

Program jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Instalator programu proponuje skopiowanie na dysk twardy dodatkowych komponentów, takich jak pakiet TuneUp Utilities. Nie są one konieczne do poprawnego działania aplikacji, dlatego sugerujemy ich zignorowanie (odznaczamy odpowiednie opcje w kreatorze instalacyjnym).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
Awesome Duplicate Photo FinderAwesome Duplicate Photo Finder 1.2.1
Wersja stabilna
2.6 MB | 2023-09-05

Ilość pobrań: 3872 | W tym miesiącu: 21 | W poprzednim miesiącu: 56

Komentarze (2)
Awesome Duplicate Photo Finder
avatararrow
~bebe | 2014.12.26 19:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
program bardzo powolny,10 000 zdjec skanuje ponad godzine :(
Awesome Duplicate Photo Finder 1.1
avatararrow
~dp_reader | 2013.08.27 17:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
spełnia swoje zadanie, lecz brakuje mi w nim kilku automatycznych funkcji typu usuwanie mniejszych duplikatów itp.
Awesome Duplicate Photo Finder 1.1