w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 214
Wszystkich postów: 904531
Wszystkich tematów: 127595

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6805 dni

EF StartUp Manager 2021.08


EF StartUp Manager to prosty program do przeglądania listy procesów automatycznie uruchamianych wraz ze startem systemu. Możemy przeanalizować ich szczegóły, a także zamykać poszczególne zadania, jeśli chcemy zakończyć wybrany proces. Całość jest w zasadzie odzwierciedleniem tych samych możliwości, które można znaleźć bezpośrednio w systemie Windows, jednak (szczególnie w porównaniu z rozwiązaniem ze starszych wersji „okienek”), opisywana aplikacja jest dużo wygodniejsza, ponieważ nie wiąże się z wykorzystaniem narzędzia msconfig.

Obsługa programu jest intuicyjna, a korzystanie z wszystkich funkcji całkiem proste (również dzięki dostępności skrótów klawiaturowych dających szybszy dostęp do większości opcji). Wygląd może nie jest najnowocześniejszy, ale dzięki swojej prostocie jest również odpowiedni dla mniej doświadczonych osób, które mogłyby się obawiać korzystania z rozbudowanych programów tego typu. Podczas korzystania do dyspozycji mamy lewy pasek nawigacyjny, który w formie drzewa prezentuje kolejne dostępne listy procesów, które możemy kontrolować. Najprostszy podział sprowadza się do wyodrębnienia autostartu dla konkretnego użytkownika, od wspólnej listy dla całego komputera, ale znajdziemy tu także inne, bardziej szczegółowe listy.

Drobiazgiem, który może być bardzo orientacyjną wskazówką podczas wyłączania kolejnych procesów, jest wskaźnik aktualnego obciążenia procesora komputera, który znajduje się w dolnej części na pasku. Warto zwrócić uwagę na ustawienia programu, w których znajdziemy między innymi możliwość wyboru kolumn wyświetlanych na liście procesów, czy nawet modyfikowanie kolorystyki niektórych elementów interfejsu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
EF StartUp ManagerEF StartUp Manager 2021.08
Wersja stabilna 32-bitowa
1.03 MB | 2021-07-26
EF StartUp Manager 2021.08
Wersja stabilna 64-bitowa
0.98 MB | 2021-07-26

Ilość pobrań: 100 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
EF StartUp Manager