w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 139
Wszystkich postów: 904514
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6759 dni

Process Network Monitor 7.0


Process Network Monitor to program do monitorowania procesów komputera, które wykorzystują połączenie z siecią. Aplikacja skutecznie rozpoznaje wszystkie procesy aktualnie działające w systemie, które korzystają z portów TCP/UDP i analizują ich zachowanie. Na ekranie w programie znajdziemy przede wszystkim listę rozpoznanych poprawnie procesów, wraz z dodatkowymi informacjami, między innymi takimi jak PID, ID sesji, licznik TCP, licznik UDP, liczbę połączeń, a na koniec użytkownika, który z nich korzysta oraz nazwę producenta i opis, o ile jest dostępny.

Obsługa narzędzia jest przy tym bardzo prosta i nie wymaga od użytkownika wiele wkładu własnego. W praktyce wystarczy jedynie uruchomić aplikację, aby odpowiednie procesy zostały automatycznie wykryte i wyświetlone na liście w podglądzie. Cały proces, choć z pewnością zależny od wydajności sprzęty, przebiega niemal błyskawicznie, zatem w rzeczywistości nie będzie konieczne długie czekanie. Kiedy któryś proces zwróci naszą uwagę, po kliknięciu na jego wpis, w okienku poniżej wyświetlone zostaną porty, z których korzysta oraz typ połączenia dla każdego z nich (wspomniane TCP/UDP).

Po kliknięciu na proces prawym przyciskiem myszy, z menu kontekstowego można natomiast wybrać dodatkowe opcje. Te bardziej przydatne to wymuszenie zakończenia danego procesu oraz przejście do jego szczegółów – wówczas przeniesieni zostaniemy do klasycznego, systemowego okienka z podglądem dodatkowych informacji o danym procesie. Usuwanie wybranego procesu można również zainicjować przyciskiem znajdującym się w dolnej części interfejsu aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Process Network MonitorProcess Network Monitor 7.0
Wersja stabilna
4.82 MB | 2018-12-03

Ilość pobrań: 79 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Process Network Monitor