w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 168
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6371 dni

Windows Process Viewer 1.4


Windows Process Viewer – program wyświetlający informacje o aktualnie uruchomionych procesach w systemie Windows. Jest pod tym względem podobny do typowego menadżera, jednak dużą zaletą jest tutaj wyświetlanie szczegółowych informacji o każdym procesie w formie tekstowej informacji, zrozumiałej głównie dla osób mniej doświadczonych. Są one na bieżąco pobierane z Sieci, zatem do pełnego działania programu niezbędne będzie połączenie internetowe. Obsługa jest natomiast bardzo prosta i w zasadzie nie różni się wiele od obsługi rozwiązania systemowego.

Interfejs aplikacji podzielony został na dwie główne części: górna prezentuje aktualnie uruchomione procesy, natomiast dolna szczegółowe informacje o wybranym z nich. Procesy mogą być prezentowane na trzy sposoby – w formie listy ze szczegółami, prostej listy lub ikon. Najczytelniejsza jest ta pierwsza, szczególnie, że w jej przypadku możemy skorzystać z sortowania elementów na liście według wybranych kolumn, czyli nazwy procesu lub jego ścieżki dostępu. Wśród informacji wyświetlanych w dolnej części znajdziemy krótki podsumowanie jak działa wybrany proces i do jakiego programu przynależy. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie, jeśli jakiś proces jest dla nas nowy i chcemy sprawdzić czy nie jest np. aplikacją szpiegującą.

Program należy pochwalić za wysoką szybkość działania i ogólną sprawność – szybko się uruchamia i bardzo wydajnie tworzy listę uruchomionych procesów; jest gotowy do działania dosłownie w sekundę. Z powodzeniem można go polecić każdej osobie z nieco mniejszym doświadczeniem, a chcącej dowiedzieć się nieco więcej o sposobie działania systemu operacyjnego.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Do działania pełnej funkcjonalności programu konieczne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Windows Process ViewerWindows Process Viewer 1.4
Wersja stabilna
0.65 MB | 2018-06-18

Ilość pobrań: 95 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
Windows Process Viewer
avatararrow
~kuśka | 2016.01.25 06:51
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jeden z niewielu ktory pozostawiam . Najwyższa punktacja !
Windows Process Viewer 1.2
avatararrow
Jacenty | 2016.01.22 11:01
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program dość dobry, tylko żeby wiadomości o wybranym procesie były po polsku, to już by było Super!!!
Windows Process Viewer 1.2