w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 102
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6375 dni

T3 Startup Manager 1.2.0


T3 Startup Manager to niewielki program do podstawowego zarządzania programami autostartu: ich wyświetlaniem, usuwaniem i dodawaniem nowych. Cechuje się bardzo prostą obsługą oraz niezaawansowanymi możliwościami, dzięki czemu może stanowić idealną propozycję dla początkujących użytkowników, którzy obawiają się obsługi bardziej skomplikowanych narzędzi. Program pomoże w dosłownie kilka sekund zorientować się, jakie aplikacje są w naszym systemie automatycznie uruchamiane, a ta wiedza może nam pomóc na przykład w optymalizacji komputera i w efekcie uzyskaniu krótszego czasu uruchamiania systemu i gotowości komputera do pracy.

Podobne operacje można oczywiście wykonać bezpośrednio w systemie, ale dzięki programowi, liczba czynności niezbędnych do wykonania będzie dużo mniejsza, a to z pewnością zachęci w szczególności mniej doświadczonych użytkowników. Po uruchomieniu programu, w okienku elementów autostartu nie są wyświetlane żadne informacje. Konieczne jest skorzystanie z menu File, a następnie pierwszej opcji Load Startup Programs, dzięki której lista zostanie zapełniona. Wyświetlone zostaną na niej wpisy zgodnie z tym, co ustawione jest w drugiej zakładce menu. Mamy tam możliwość ograniczenia elementów na liście do wszystkich programów, tylko 32-bitowych aplikacji dla wszystkich użytkowników, bądź programów dotyczących tylko aktywnego użytkownika systemu.

Aplikację wyposażono w ubogie ustawienia, w których możemy jedynie aktywować dodatkowe komunikaty zabezpieczające nas przed przypadkowym zamknięciem programu oraz włączyć wyświetlanie linii podziału na liście, co zwiększy jej czytelność (przydatne w sytuacji, kiedy mamy wiele programów w autostarcie i chcemy się pomiędzy nimi sprawnie poruszać).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
T3 Startup ManagerT3 Startup Manager 1.2.0
Wersja stabilna
0.08 MB | 2015-06-20

Ilość pobrań: 57 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
T3 Startup Manager