w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 245
Wszystkich postów: 904361
Wszystkich tematów: 127541

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6566 dni
pl

TaskSchedulerView 1.65


TaskSchedulerView to menadżer zaplanowanych zadań systemowych, propozycja alternatywna dla rozwiązania znanego bezpośrednio z Windowsa. Swoją przewagę może zbudować na bazie liczby parametrów, które mogą być tu monitorowane. Widok listy wyposażony jest w sporo kolumn, w których (prócz oczywistych elementów takich jak nazwa procesu, czy jego producent), znajdziemy również takie dane jak data ostatniego i następnego wywołania, „uchwyt” COM danego procesu, informacja o ukryciu i wiele innych. Z programu można uzyskać również szczegółowe informacje w formie tabelarycznej dla jednego procesu, a samymi procesami zarządzać, tzn. w razie potrzeby wybrane pozycje wyłączyć.

Producent programu, podobnie jak w wielu innych swoich aplikacjach, położył spory nacisk na wygodę obsługi. W efekcie dostajemy do dyspozycji możliwość samodzielnego wybrania kolumn, które mają być wyświetlane, możliwość sortowania listy według dowolnej z nich oraz efekty wizualne, pozwalające wyróżnić kolorystyczne parzyste i nieparzyste wiersze oraz wyświetlić linie siatki. To detale, w które w praktyce okazują się jednak bardzo przydatne i wyraźnie poprawiają komfort przeglądania gęsto upakowanej informacjami tabeli.

Wszystkie wyświetlane informacje można z programu wyeksportować w formie raportu. Ten z kolei może posłużyć na przykład w celach archiwizacyjnych lub aby podzielić się nim na łamach internetowego forum czy prywatnej wiadomości e-mail. Raport może zawierać tylko wybrane elementy tabeli, a zapisywany jest w formacie HTML. Warto dodać, że w programie znajdziemy także sprawnie działającą wyszukiwarkę.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, konieczne jest przekopiowanie pliku z rozpakowanego archiwum spolszczenia do katalogu z aplikacją, a następnie ponowne uruchomienie programu – nowy język zostanie aktywowany automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
TaskSchedulerViewTaskSchedulerView 1.65
Wersja stabilna 32-bitowa
0.07 MB | 2020-12-16
TaskSchedulerView 1.65
Wersja stabilna 64-bitowa
0.09 MB | 2020-12-16
Spolszczenie do TaskSchedulerView

Ilość pobrań: 363 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
TaskSchedulerView