w
googluj

Mixmax Free 5.68.0


Mixmax Free to dodatek do Google Chrome, który znacznie rozszerza możliwości poczty Gmail. Na liście dodatków znajdziemy między innymi możliwość planowania wysyłania wiadomości z wyprzedzeniem, opcje łatwego dzielenia się z innymi użytkownikami terminarzem, wygodne tworzenie zaawansowanych wyglądem wiadomości (z możliwością zapisywania ich jako szablony z myślą o późniejszym wykorzystaniu) czy też dostępność informacji o odczytaniu wysłanych maili (wraz z dokładnymi danymi o godzinie). Taki zestaw z pewnością pozwoli dużo efektywniej korzystać z i tak rozbudowanej już poczty Google’a.

Co istotne, program jest bardzo prosty w instalacji i konfiguracji. Po zainstalowaniu dodatku do przeglądarki, automatycznie wyświetlone zostanie okno Gmaila, w którym konieczne będzie wyrażenie zgody na dostęp aplikacji trzeciej (opisywanego programu) do naszych prywatnych danych – wiadomości e-mail, ustawień, kalendarza. To nieunikniony proces, który jest zresztą często wspólny również dla innych programów tego typu. Po wyrażeniu zgody na dostęp, aplikacja po prostu integruje się ze standardowym widokiem Gmaila, a dostęp do opisanych we wstępie dodatków, możliwy jest z poziomu kolejnych, nowych ikon w okienkach edycji maila.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim opcja udostępnienia w wiadomości mailowej konkretnych propozycji terminów, w których chcemy spotkać się z adresatem – po otrzymaniu wiadomości, wystarczy, że zostanie kliknięta odpowiedni termin, by został uwzględniony w naszym kalendarzu. Wygodny jest również wskaźnik odczytania wiadomości, który widoczny jest już na liście wątków (w przypadku, gdy nasza wiadomość była kierowana do kilku odbiorców, informacje są osobno wyświetlane dla każdej z osób).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Mixmax FreeMixmax Free 5.68.0
Wersja stabilna
15.33 MB | 2024-05-14

Ilość pobrań: 160 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Mixmax Free