w
googluj

SoundCloud Downloader 0.9.1


SoundCloud Downloader (SC-Downloader) to rozszerzenie do przeglądarki Firefox, które umożliwia pobieranie dowolnych utworów z serwisu muzycznego SoundCloud. Rozszerza w pewnym stopniu jego standardowe możliwości, ponieważ zwykle pobierać można tylko niektóre nagrania; tutaj zaś – wszystkie. Nie jesteśmy tym samym ograniczeni do możliwości słuchania tylko nielicznych piosenek, co z pewnością docenią fani nie tylko pojedynczych utworów, ale całej bazy danego artysty. Nie zapominajmy o prawach autorskich – aplikacja ma za zadanie jedynie ułatwić pobieranie utworów na przykład w sytuacji, kiedy ich płynne odtwarzanie nie jest z jakichś przyczyn możliwe, nie zaś otworzyć bramę do piractwa.

Obsługa programu jest prosta – przy każdym utworze w serwisie pojawia się niewielkie logo z symbolem pobierania. Wystarczy je kliknąć, a następnie przejść przez procedurę pobierania na stronach internetowych (jesteśmy kolejno przekierowani przez kilka narzędzi). Nie jest to może najwygodniejsza forma pobierania, ale darmowa i ostatecznie prosta w obsłudze: wystarczy jedynie uzbroić się w chwilę cierpliwości. Utwory pobierane są w formacie MP3 i najwyższej jakości, jaką jest w stanie zaoferować serwis SoundCloud. W programie nie znajdziemy żadnych ustawień.

Choć dodatek skutecznie spełnia swoje zadanie i jest godny polecenia, najbardziej wymagających użytkowników zachęcamy do zapoznania się z aplikacją SoundGrab – rozszerzeniu o podobnej funkcjonalności, wzbogaconego dodatkowo o pobieranie całych zestawów utworów. Charakteryzuje się również szybszym procesem uruchamiania pobierania.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SoundCloud DownloaderSoundCloud Downloader 0.9.1
Wersja stabilna
0.05 MB | 2016-01-05

Ilość pobrań: 380 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
SoundCloud Downloader
avatararrow
~Rysiu z Klanu | 2016.01.07 13:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Najlepszy program do pobierania z SoundCloud. Polecam.
SoundCloud Downloader 0.9.1