w
googluj

Wunderlist for Chrome 3.5.1


Wunderlist for Chrome (Add to Wunderlist) to rozszerzenie do tytułowej przeglądarki, pozwalające w szybki sposób dodawać nowe zadania do popularnego narzędzia Wunderlist. Umożliwia przy tym tworzenie przypomnień, edycję nie tylko tytułu, ale i treści notatki oraz przyporządkowanie jej do odpowiedniej listy (możliwe jest również tworzenie nowych list). Całość jest prosta w obsłudze, a dzięki tworzeniu nowych notatek jedynie przy pomocy ikonki na górnym pasku, również szybka i łatwo dostępna.

Wunderlist to jedno z ciekawszych narzędzi do zarządzania notatkami w formie tak zwanych list ToDo. Na tle konkurencji wyróżnia się głównie dostępnością dla wielu platform i rozwiązań (w tym w formie dodatków do przeglądarek, na liczne systemy mobilne czy nawet smartwatche). W tym przypadku mamy do czynienia z rozszerzeniem, które umożliwi użytkownikowi dodawanie nowych zadań bezpośrednio w przeglądarce, podczas surfowania po Internecie. Choć interfejs programu nie jest spolszczony, oferuje niezbędne minimum funkcji, a więc również bez znajomości języka angielskiego spokojnie poradzimy sobie podczas korzystania.

Drobiazgiem, na który warto zwrócić uwagę jest lokalizacja informacji o zalogowanym użytkowniku – nie znajdziemy jej w głównym okienku; konieczne jest kliknięcie przycisku opcji dodatku Chrome’a. Z tego miejsca możemy się również wylogować. To istotne, ponieważ jeśli współdzielimy komputer z kilkoma osobami (tudzież przeglądarkę i jej konta użytkowników), łatwo o pomyłkę – program nie chwali się nazwą zalogowanego konta np. bezpośrednio w podglądzie listy zadań.

Uwaga!
W naszej bazie programów znajdują się również:
Instalacyjna wersja Wunderlist,
Wunderlist dla systemu Android.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, konieczne jest stworzenie konta użytkownika lub zalogowanie się do już istniejącego. Można także wykorzystać dane logowania z innych serwisów, np. konta Google.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Wunderlist for ChromeWunderlist for Chrome 3.5.1
Wersja stabilna
0.26 MB | 2016-02-21
przejdź Wunderlist for Chrome dla Android

Ilość pobrań: 56 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Wunderlist for Chrome