w
googluj

Gyazo 5.4.7


Gyazo to ciekawa propozycja dla osób, które potrzebują szybko udostępniać zrzuty dowolnego fragmentu ekranu w formie zdjęć lub krótkich filmów. Aplikacja pozwala bowiem zarejestrować widok monitora we wspomniany sposób i automatycznie zuploadować go na serwer producenta, abyśmy mogli niemal natychmiastowo otrzymać link, którego udostępnienie skieruje odbiorcę do nagranego przez nas medium.

Prócz bezpośredniego hiperłącza, po wgraniu zdjęcia lub filmu na serwer, mamy również możliwość udostępnienia materiału poprzez kilka serwisów społecznościowych (m.in. Facebook, Twitter lub Tumblr). Dzięki temu nie będziemy dodatkowo musieli ręcznie kopiować wygenerowanego linku przez program, a jedynie stworzyć odpowiedni post czy wiadomość, w którym go udostępnimy przyjaciołom.

Sama aplikacja cechuje się bardzo prostą obsługą oraz, co ciekawe, w zasadzie brakiem interfejsu. Ogranicza się on tylko do okna ustawień, a całość obsługi programu odbywa się po wywołaniu odpowiednich opcji na przykład skrótami klawiaturowymi. Po włączeniu odpowiedniego modułu (robienia zrzutów ekranu lub krótkich filmów) zaznaczamy myszą obszar ekranu, którego nagranie ma dotyczyć, a następnie przystępujemy do wykonania akcji, które mają być zarejestrowane. Po nagraniu narzędzie automatycznie przetworzy media i prześle je na serwer, uruchamiając przeglądarkę, aby zaprezentować wyniki swojej pracy.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę iOS.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
GyazoGyazo 5.4.7
Wersja stabilna
44.06 MB | 2024-03-28

Ilość pobrań: 558 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Gyazo