w
googluj

Grabilla 1.23


Grabilla to ciekawa propozycja programu, dzięki któremu zarejestrujemy zawartość ekranu w postaci typowego zrzutu, ale również jako animację GIF lub dłuższy film. Aplikacja oferuje przy tym wyjątkowo wygodne narzędzia zaznaczania wybranego obszaru monitora, przez co program może szybko zyskać swoich fanów.

Wśród dość typowych opcji oferowanych przez narzędzie, szczególną uwagę należy zwrócić na narzędzie prostokątnego zaznaczania wybranego obszaru ekranu, który zostanie nagrany lub zapisany jako plik graficzny. W przeciwieństwie do wielu propozycji konkurencji, Grabilla pozwala wybrany obszar (przed ostatecznym zapisem jego zawartości) swobodnie edytować i przesuwać po ekranie. Dzięki temu możemy dużo wygodniej i bardziej precyzyjnie zaznaczyć interesujący nas fragment.

Obsługa programu jest intuicyjna, dzięki czemu korzystanie z niego nie powinno nikomu przysporzyć najmniejszych problemów. Jeśli jednak byłaby konieczna pomoc, warto zwrócić uwagę na ciekawie zrealizowaną pomoc ze strony producenta (strona w formie bloga), która dostępna jest pod tym adresem. Część obsługi aplikacji można realizować skrótami klawiaturowymi, które edytowalne są w ustawieniach. Nagrane treści mogą być opublikowane na serwerze producenta programu lub zsynchronizowane (po uprzednim zalogowaniu) z serwisem społecznościowym Facebook lub Google+.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
GrabillaGrabilla 1.23
Wersja stabilna
10.47 MB | 2015-04-10

Ilość pobrań: 171 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Grabilla