w
googluj

A Thousand Words 1.1.0.0


A Thousand Words to program do tworzenia zrzutów ekranu pulpitu, którego interfejs w całości zrealizowany został w formie kreatora. Zapisywanym obszarem może być nie tylko cały obecny widok, ale również jedynie aktywne okno wybranego monitora czy zaznaczony ręcznie obszar. Użytkownik ma do dyspozycji zapis w trzech formatach graficznych (JPG, PNG lub BMP), a także możliwość ustawienia dodatkowych opóźnień wykonania zrzutu. Przydatna może się również okazać opcja prostej edycji stworzonych plików, dzięki czemu możliwe jest dodanie ręcznych notatek i rysunków.

Chociaż stworzenie aplikacji w oparciu o wykorzystanie kreatora powinno skutkować nadzwyczaj prostą obsługą, tutaj producent zapomniał miejscami o przyciskach powrotu, przez co jeśli na niektórych etapach będziemy chcieli wrócić do poprzedniego kroku kreatora, będziemy niestety zmuszeni do ponownego rozpoczęcia całego procesu. Jest to być może wygodne rozwiązanie dla początkujących użytkowników komputera (takim osobom szczerze polecamy opisywany program), jednak nieco bardziej zaawansowani mogą nieco narzekać. Pomijając wspomnianą wadę, aplikacja cechuje się szybkim działaniem i jedynie najbardziej potrzebnymi ustawieniami dostępnymi w opcjach. Możliwa jest na przykład zmiana domyślnej ścieżki zapisu tworzonych zrzutów oraz stworzenie szablonu nazewnictwa, dzięki czemu kolejne pliki będą miały wygodne dla nas nazwy.

Do programu nie dołączono typowej instrukcji, jednak na każdym kroku kreatora wszystko jest dokładnie tłumaczone kilkoma zdaniami wstępu, dzięki czemu użytkownik nie powinien mieć żadnego problemu z obsługą aplikacji. Rozwiązanie to można w zasadzie uznać za wygodniejsze, ponieważ niezbędne instrukcje mamy zawsze "pod ręką".

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
A Thousand WordsA Thousand Words 1.1.0.0
Wersja stabilna
2.13 MB | 2015-01-06

Ilość pobrań: 109 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
A Thousand Words