w
googluj

Flamory 4.2.19.0


Flamory – ciekawy program do zapisywania stron internetowych oraz widoku innych programów pod postacią migawek graficznych lub notatek. Jest przy okazji niewielkim menadżerem zgromadzonych zrzutów, które można z tego miejsca edytować w podstawowym zakresie i wygodnie przeglądać. Jest to aplikacja prosta w obsłudze, zatem może okazać się przydatna dla użytkownika bez względu na jego dotychczasowe doświadczenie z komputerem – większość akcji w programie można obsłużyć skrótami klawiszowymi, przez co wywoływanie wybranych funkcji jest wygodniejsze, a docelowo również szybsze.

Warta uwagi jest instalacja programu, która przebiega w większości automatycznie, jednak należy pamiętać, iż na koniec będzie wymagać zamknięcia aktywnych przeglądarek internetowych. Jest to konieczne do poprawnego działania, a nie ukończenia samej instalacji. Pierwsze uruchomienie poskutkuje poinformowaniem użytkownika o podstawowych możliwościach programu oraz domyślnych skrótach klawiaturowych. Można je w dowolnym momencie edytować, sięgając do ustawień, które dość standardowo znalazły swoje miejsce w prawym, górnym rogu programu, kiedy zmaksymalizowane jest okno przeglądarki zrzutów.

Podczas działania aplikacja w zasadzie nie jest widoczna – rezyduje na pasku zadań systemu, dyskretnie informując użytkownika o skutecznie przechwyconych zrzutach (niebieska ramka wokół aktywnego okna, które zapisujemy). Chcąc wyświetlić zarejestrowane przez aplikację migawki, musimy kliknąć na wspomnianą ikonkę, by wyświetliła się przeglądarka. Wybranie dowolnego zrzutu z prawej strony, wyświetli go w większym podglądzie, skąd będziemy mogli użyć kilku prostych narzędzi edycyjnych (przycinanie, rysowanie odręczne, itp.), by dostosować migawkę do naszych potrzeb.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FlamoryFlamory 4.2.19.0
Wersja stabilna
16.17 MB | 2016-01-11

Ilość pobrań: 83 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Flamory